انصاری فرد به عنوان داغ‌ترین نام بازار نقل و انتقالات تیم پانیونیوس

نسیم ورزش : روزنامه یونان از ملی‌پوش ایرانی تیم پانیونیوس به عنوان داغ‌ترین نام بازار نقل و انتقالات زمستانی فوتبال این کشور یاد کرد.

 

تیم پانیونیوس

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، روزنامه ورزشی یونان با اشاره به تمایل بسیاری از تیم‌های یونانی برای جذب کریم انصاری‌فرد نوشت: سال ۲۱۰۶ برای انصاری‌فرد با اهداف و گزارش بلند بالایی از نام او به پایان رسیده است. حقیقت این است که نام کریم انصاری‌فرد در فهرست انتقال تمامی تیم‌های بزرگ یونانی یونانی قرار دارد.

در ادامه خبر روزنامه ورزش یونان آمده است: قرارداد این بازیکن با پانیونیوس تابستان سال آینده به پایان می‌رسد و سران این باشگاه در  خطر از دست دادن یورو خواهند بود. به همین خاطر انصاری‌فرد داغ‌ترین نام بازار نقل و انتقال ماه ژانویه فوتبال یونان است.

تیم‌های پائوک، آ اک، پاناتینایکوس و المپیاکوس تمایل به جذب کریم انصاری‌فرد دارند که در این میان باشگاه پائوک مذاکره رسمی خود را با همتایان خود در پانیونیوس شروع کرده است. هر چند مدیر برنامه‌های انصاری‌فرد اصرار به ماندن این ملی‌پوش ایرانی در تیم پانیونیوس تا پایان فصل جاری سوپر لیگ یونان و سپس انتقال به یک تیم مطرح اروپایی دارد. از سویی باشگاه پانیونیوس با توجه به مدت اندک باقی مانده از قرارداد انصاری‌فرد قصد دارد با فروش او به درآمد خوبی دست پیدا کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *