انزلی شهر طلایی ورزش است

دومین همایش خانوادگی یوگا با هدف معرفی این ورزش در بندر انزلی برگزار گردید.

 

انزلی
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، در این همایش مسؤلین شهرستان وجمعیت ۲۰۰نفری ازورزشکاران، عموم وفعالان کمیته داوطلبین این شهر حضوربه عمل آوردند.
 محمدرضا قهرمانی، رئیس اداره ورزش وجوانان شهرستان انزلی ضمن تشکر ویژه از  کمیته یوگا هیئت ورزش های همگانی  جهت برگزاری چنین همایشی تصریح کرد: انزلی شهرطلایی ورزش است زیرا مدال های طلا ی کسب شده در رقابت های کشوری توسط قهرمانان انزلی به اندازه ی ۱۱ استان است و انزلی اسطوره های مثل سیروس قایقران وغفور جهانی ودر حال حاضر نیز سعیدعزت اللهی بازیکن بین الملی و همچنین سید جلال حسینی کاپتان تیم ملی جمهوری اسلامی را دارد.
رئیس اداره ورزش و جوانان در گفتوگو با خبرنگار نسیم ورزش  گفت :استقبال از این همایش خوب بود و اگر مکان بزرگتری فراهم میشد حتما همشهریان بیشتری میتوانستند حضور یابند و شور و نشاط اجتماعی بیشتررا میدیدیم.
 در حاشیه این همایش سید ابراهیم مرتضوی عضو شورای شهر بندرانزلی به نمایندگی از شهرداری و شورای شهر این شهرستان اظهار داشت: برنامه به خوبی و در حد توان این کمیته برگزارگردید و از تمامی افرادی که این همایش را برگزار کردند تقدیر وتشکر خواهد شد .
مرتضوی در ادامه با بیان شعار همدلی وهمراهی مسولین  شهری از ورزش آشکار کرد :  به زودی همایش بزرگ پیاده روی ، تا قبل از سال ۹۶ برگزار خواهد شد.
 در پایان شایان ذکر است که این همایش  طی یک ماه ونیم توسط مدیریت جدید سه ماهه کمیته یوگا بندرانزلی و حمایت های فرمانداری و شهرداری وشورای شهر شهرستان بندرانزلی با هدف شناخت بهتر وبیش تر این ورزش با مسولین وعموم برگزار گردیده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *