انتقال پورعلی گنجی به باشگاه ترابزون ترکیه منتفی شد

نسیم ورزش : انتقال پورعلی گنجی به باشگاه ترابزون ترکیه منتفی شد / پس از روزها اخبار ضدو نقیض، رئیس باشگاه ترابزون اسپور اعلام کرد که این باشگاه دیگر به دنبال جذب مدافع ایرانی نیست.

 

انتقال پورعلی گنجی

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬ بعد از مذاکرات طولانی مدت بین مرتضی پورعلی گنجی، مدافع ۲۶ ساله تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران و باشگاه ترابوزن اسپور در نهایت این مذاکرات به نتیجه‌ای نرسید و باشگاه ترابوزن اسپور نیز از جذب این مدافع دست کشیده است و گزینه‌های دیگری را برای جذب در خط دفاع دنبال خواهد کرد.

ترابوزن اسپور در هفته‌ اول لیگ ترکیه در غیاب وحید امیری و سید مجید حسینی شکست خورد و در حال‌ حاضر نیز به نظر می‌رسد که تعداد بازیکنان ایرانی این تیم در همان عدد دو باقی بماند.

احمد آقا اوغلو رئیس باشگاه ترابزون اسپور نیز درباره این انتقال گفت: به دلیل درخواست هایی که از طرف پورعلی گنجی بوده، دیگر نتوانستند این انتقال را نهایی کنند و دیگر تمایلی برای این انتقال هم ندارند.

پورعلی گنجی فصل قبل در السد قطر توپ زد و در حال حاضر با شکست مذاکرات با ترابزون اسپور بدون تیم است و باید دید که در ادامه او راهی چه تیمی خواهد شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو