انتقاد هنرمند ساروی از سازمان فرهنگی،اجتماعی ورزشی شهرداری ساری؛ مهدوی:آقای نیک نقش آبرویم را زیرسوال برد

اختصاصی پرش:امیرارسلان مهدوی ساروی که به گفته خود ۳۰ سال است درحال فعالیت در هنر نمایش است به شدت از سازمان فرهنگی،اجتماعی ورزشی شهرداری ساری و مدیرعامل این سازمان گله مند بود. مهدوی که با گروه (سیو تیکا) برای اجرای نمایش گل بهار خود تمامی مجوزات لازم را اخذ کرده بود اظهار کرد که مصطفی نیک نقش کاملا با نظر شخصی خود از اجرای نمایش او در پارک ولایت ساری جلوگیری کرده است.
مهدوی ساروی گفت:گروه بنده (سیو تیکا) به مدت ۳ شب در پارک ملل و ۲ شب در پارک ولایت مجوز اجرای نمایش را اخذ کرده بود و تمامی هماهنگی های قبلی هم برای برگزاری این نمایش صورت گرفته بود که ناگهان آقای نیک نقش به صورت کاملا شخصی و با نظر مستقیم خود یک شب از اجرای من در پارک ولایت را کنسل کرد که این موضوع به بنده با توجه به نیاز گروه به این نمایش برای حضور در جشنواره کشوری مریوان و تبلیغات گسترده ای که انجام داده بودیم صدمه بزرگی زد و آبرویم را زیر سوال برد.
وی در ادامه افزود:نمایش گل بهار یک نمایش کاملا مازندرانی با آداب و رسوم زیبای طبری بود که در فضایی کاملا شاد برگزار میشد و می توانست برای همه ی بینندگان جذابیت های فراوانی را داشته باشد که متاسفانه یک شب از اجرای این نمایش با نظر آقای نیک نقش کاسته شد به این دلیل اینکه ممکن بود به بدنه ویژه برنامه آن شب صدمه وارد شود،که طبق برنامه ریزی هایی که از قبل انجام شد مشکلی پیش نمیامد و لغو اجرای بنده کار کاملا اشتباهی بود.
ارسلان مهدوی در پایان گفت:در سال گذشته با گروه خود ۱۱ اجرا برای شهرداری ساری انجام دادم و هیچ پولی دریافت نکردم و ضمن آن امروزه شاهد این نوع برخود از سوی سازمان فرهنگی شهرداری ساری نیز هستم.قطعا این کار سازمان فرهنگی و شخص آقای نیک نقش در صورت لطمه خوردن به گروه سیو تیکا بی پاسخ نخواهد ماند و بنده از طریق مراجع قانونی پیگیر این موضوع خواهم بود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو