انتقاد معاون ورزش و جوانان مازندران از کم توجهی برخی مسئولان به سلامت کارکنان

 

نسیم ورزش: معاون توسعه ورزش همگانی ورزش و جوانان مازندران در نشست صمیمی با نمایندگان ادارات در آستانه مسابقات هفته دولت، با اشاره به کم توجهی برخی از مسئولان ادارات به سلامت و ورزش کارکنان دولت تصریح کرد: به دستور وزیر ورزش و جوانان، استانداران سراسر کشور به عنوان رئیس شورای ورزش همگانی انتخاب شدند که دراین راستا نیز فرمانداران، مدیران ورزش و جوانان  و معاونت ورزش همگانی نیز در توسعه و رشد ورزش همگانی در بین خانواده نقش به سزایی ایفا می کنند.

عالیشان

عادل عالیشان در این نشست بیان داشت: برای سلامتی و شادابی کارکنان دولت مدیران اجرایی به ورزش توجه ویژه تری داشته باشند.

 معاون توسعه ورزش همگانی مازندران با بیان اینکه این جلسه با هدفمندی برای توسعه ورزش همگانی انجام شد، بیان داشت: برای گسترش و توسعه ورزش در سطح استان تعامل و همکاری ادارات را در برگزاری مسابقات ورزشی هفته دولت نیاز است.

 عالیشان با بیان اینکه این مسابقات به منظور ایجاد انگیزه، سلامتی و همچنین ارتقا ورزش در روحیه کارکنان دولت انجام می شود، اذعان داشت: از تمامی مدیران اجرایی ادارات می خواهیم در راستای برگزاری مسابقات در بین ادارات حضوری فعال داشته باشند.

 وی افزود: در هفته دولت مقرر شد کارکنان دولت در رشته های ورزشی فوتسال، والیبال، پینگ پنگ، تیراندازی و شطرنج در دو بخش مردان و زنان  با هم رقابت داشته باشند.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *