انتقاد قیچی وند مربی استان از نحوه مدیریت تیم فوتبال اکسین البرز/ مربیان بومی البرز ظرفیت بالای دارند

اختصاصی نسیم ورزش : انتقاد قیچی وند مربی استان از نحوه مدیریت تیم فوتبال اکسین البرز؛ مربیان بومی البرز ظرفیت بالای دارند.

 

تعدادی از مربیان استان البرز از جمله علی قیچی وند از انتصابات مدیران جدید اکسین با بیانه ای صادر کردند.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش عده ای از مربیان استان البرز بعد از درج خبر به روی کار آمدن یکی از مربیان پایه فوتبال تهران به عنوان مدیر تیم های پایه تیم اکسین البرز و خروج تیمهای پایه اکسین از کرج و انتقال به تهران صحبتهای را مطرح کردند که یکی از این مربیان قیچی وند می باشد که در ادامه به آن میپردازیم.
قیچی وند با بیان اینکه کرج یکی از قطب های فوتبال در رده های پایه و بزرگسالان در سطح کشور میباشد گفت: این نشان دهنده وجود مربیان کار بلد در سطح استان است و اکسین که نماینده استان البرز در کشور میباشد.
وی عنوان داشت: باید در تیم های پایه از وجود مربیان بومی بهره برد و از تجربیات و اطلاعات و مشورتهای آنها استفاده کرد و به نیروهای و مربیان بومی البرز اطمینان و اعتماد شود.
قیچی وند از مربیان البرز گفت: استان البرز هم مربیان کارکشده وپا به سن گذاشته ای دارد و هم مربیان جوان و باتجربه و کاربلد که تلفیق این دو کادری قوی و سرامد میسازد که امتحانات خود رو در مربیگری در سطح کشور و استان پس داده اند.
البرز از لحاظ بازیکن سازی و معرفی مربی در ادوار مختلف فوتبال کشور داری پتانسیل بسیار بالای هست که نیازی به حضور مربیان دیگر استان ها نمی باشد.
این مربی تصریح کرد: اگر مسئولین حمایت همه جانبه اهالی فوتبالی و ورزشی البرز رو انتظار میکشند باید از نیروهای بومی بیشتری در این تیم استفاده کنند.
وی عنوان داشت: تیم اکسین البرز بدون حمایت جامعه فوتبال استان نمیتواند موفق شود و نتایج و روند این تیم برای کرجی ها مهم نخواهد بود .
قیچی وند خاطرنشان کرد: تیمی که اسم البرز را یدک میکشد باید بتواند از ظرفیت های بومی همچون فیروز کریمی و کمکهای کرجی میتواند بهره پند شود.
وی یادآور شد: بازیکنهای کرجی در سطح استان ، کشور و لیگ تهران زبان زد همه هستن و رونق بخش لیگ های پایه در تمام کشور می باشند که با برنامه ریزی بلند مدت و اصولی میشود این استعدادها را در البرز حفظ کرد و تیم های پایه اکسین را قدرتمند کرد .
این مربی فوتبال کرج تاکید کرد: مربیان تیم بزرگسالان باید از سهمیه های پایه کمال استفاده را ببرند و نگرانیشان را حل کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو