انتقاد سرمربی نساجی از نحوه بازی بازیکنانش

نسیم ورزش : سرمربی نساجی مازندران از عملکرد شاگردانش در کسب نتیجه و نحوه بازی به خصوص در نیمه نخست بازی های لیگ انتقاد کرد و گفت: اگر بازیکنانم از خوابی که هستند، بیدار نشوند در ادامه بازی های لیگ به مشکل برخواهیم خورد.

سرمربی نساجی

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬ جواد نکونام پنجشنبه شب پس از کسب پنجمین تساوی این فصل خود در بازی خانگی برابر تیم ماشین سازی تبریز در جمع خبرنگاران افزود: در نیمه اول بازی تیم ما بد بازی کرد، هرچند در نیمه دوم بهتر شدیم، اما کافی نبود.
وی ادامه داد: من از بازیکنانم گله‌مند هستم و قطعا با این بازی‌ها به مشکل بر می‌خوریم.
سرمربی نساجی گفت: به نظرم برخی بازیکنان ما همچنان در هوای بازی خوبی که برابر سپاهان در هفته نهم انجام دادند، قرار داشتند و متاسفانه همین وضعیت در بازی امروز به تیم ما ضربه زد.
وی هشدار داد: آنها باید بدانند که اگر جایگاه و شان لباس نساجی را رعایت نکنند، کنار گذاشته می‌شوند و قطعا بازیکنان جدید را جایگزین می‌کنم.
نکونام گفت: شک نکنید تیم نساجی در نیم‌ فصل دوم بهتر خواهد شد و با اضافه شدن چند بازیکن جدید، تیم را تقویت و قوی تر خواهیم کرد.
وی افزود: متاسفانه در بازی امروز شرمنده حمایت ها و محبت های هواداران شدیم، اما بازی بعدی را باید فقط و فقط به خاطر این هواداران ببریم و تلاش خودمان را نیز دو برابر خواهیم کرد.
سرمربی تیم فوتبال نساجی گفت: در نشست خبری پیش از بازی در روز چهارشنبه گفته بودم که ماشین ‌سازی برای دفاع کردن به قائمشهر خواهد آمد و همان طور هم که پیش بینی می کردم درست از آب در آمد و تیم ماشین سازی با ۱۱ نفر در زمین خودش دفاع مطلق کرد تا تیم ما را جلو بیاورد و روی ضدحمله خطرساز شود.
وی افزود: هر تیمی توانی دارد و توان تیم ما هم بالاخره در حدی است . متاسفانه آنها از هر فرصتی خودشان را روی زمین می‌انداختند و سعی می‌کردند وقت تلف کنند و این نوع بازی آنها حتی هواداران ما را هم بسیار عصبی کرده بود.
نکونام گفت: البته تیم ما هم از این حربه ضد حمله ای تیم ماشین سازی آگاه بود که ما روی ضدحمله گلی از حریف نخوردیم، چون آنها روی این مسئله تبحر دارند و تیمی بودند که روی ضدحمله بازی می‌کردند.
سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران که در چند بازی گذشته همواره از عملکرد داوری انتقاد کرده بود، در خصوص تیم داوری این بازی گفت: به نظرم عملکرد داور خوب بود، اما فقط در یک صحنه که توپ به دست بازیکن حریف خورد، کمی مشکوک بود.
وی افزود: در مجموع داوری مسابقه خوب بود، هر چند اعتراض ما به وقت‌های تلف شده بود که بازیکنان ماشین‌ سازی وقت تلف می‌کردند. بر خلاف عرف که بازی ۴۵ دقیقه است، در نیمه اول ما فقط ۲۵ دقیقه فوتبال دیدیدم، چون بازیکنان تیم حریف خودشان را روی زمین می‌انداختند و وقت بازی را تلف می کردند.
تیم نساجی مازندران پنجشنبه شب در چارچوب هفته دهم مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور برابر میهمان خود تیم ماشین سازی تبریز با تساوی بدون گل متوقف شد.
تیم نساجی با کسب پنجمین تساوی این فصل خود در مقابل تنها پیروزی خانگی برابر پارس جنوبی جم و چهار شکست و مجموع ۹ امتیاز همچنان در رده چهاردهم جدول رده بندی ۱۶ تیمی مسابقات باقی ماند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو