انتقاد جلالی از تصمیمات داور مسابقه پارس جنوبی جم و نساجی مازندران

نسیم ورزش ؛ سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران با انتقاد از تصمیمات داور مسابقه پارس جنوبی جم و نساجی مازندران، گفت: زمین جم امروز شرایط مناسبی نداشت.

تصمیمات داور مسابقه پارس

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، مجید جلالی عصر شنبه در پایان مسابقه پارس جنوبی جم و نساجی مازنداران با اشاره به وضعیت بارندگی در شهر جم اظهار داشت: بازی را خوب شروع کردیم و فقط روی اتفاقی که داور رقم زد جریان بازی تغییر کرد.

وی افزود: در زمینی که این همه گل و شل است، دقیقه ۱۴ ده‌نفره شدیم و بعد هم به خودمان گل زدیم و بازی برای ما سخت شد و بچه‌ها با همه وجود تلاش کردند ولی سخت است که ۱۰ نفره ۸۰ دقیقه در چنین زمینی بازی کنیم و امیدواریم بازی‌های بعد این نتیجه را جبران کنیم.

سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران در مورد وضعیت داوری نیز بیان کرد: تصمیم داور در دقیقه ۱۴ جریان بازی را تغییر داد و آن صحنه طوری نبود که بخواهد بازیکن ما را اخراج کند. داور در مقابل خطای شدید بازیکن پارس جنوبی را حتی خطا هم نگرفت. داور امروز خوب نبود.

وی اضافه کرد: امروز ما خوب شروع کردیم و خیلی راحت بازی می‌کردیم و چند موقعیت ایجاد کردیم ولی خیلی زود ده نفره شدیم و فشار زیادی را به تیم ما وارد کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو