انتقاد تند و شدید آقای گل؛نقش برانکو بر روی نیمکت چیست؟؟؟!!!!

نسیم ورزش: انتقاد تند و شدید آقای گل؛نقش برانکو بر روی نیمکت چیست ؟! مهاجم اسبق پرسپولیس گفت: «برانکو باید فکر اساسی برای این تصمیم گیری هایش کند وگرنه پرسپولیس به مشکل می خورد.»
آقای گل
به گزارش پایگاه خبری نسیم ورزش: برانکو ایوانکوویچ از عملکرد رامین رضاییان در بازی با ذوب آهن رضایت نداشت. همین امر باعث شد تا انتقاد این بازیکن ملی پوش را اواسط نیمه دوم تعویض کند.باخت پرسپولیس مقابل ذوب آهن اصفهان سبب شد تا فرشاد پیوس مهاجم اسبق تیم ملی و پرسپولیس لب به انتقادات تند و تیزی از برانکو باز کند و عملکرد سرمربی کروات را در بازی با ذوب آهن اصفهان زیر سوال برد.او در این باره اظهار داشت: «من نمی دانم رامین رضاییان باید در این بازی چگونه ظاهر می شد؟ اکثر توپ هایی که روی دروازه ذوب آهن ارسال شد توسط رضاییان ارسال شد.
همین تاکتیک هم بارها باعث شد مهاجمان صاحب موقعیت شوند.»پیوس در ادامه افزود: «احساس می کنم برانکو یکسری مسائل را فراموش کرده است. او طوری رفتار می کند که انگار روی نیمکت خواب است. رضاییان را در پست اصلی اش نگذاشت و او را در ادامه بازی هم تعویض کرد.»وی در پایان تاکید کرد: «پرسپولیس پس از تعویض این بازیکن موقعیت های زیادی روی ضربات ایستگاهی داشت که اگر رضاییان آنها را می زد نتایج بهتری داشت. به نظرم برانکو باید فکر اساسی برای این تصمیم گیری هایش کند وگرنه پرسپولیس به مشکل می خورد.» و همین امر موجب انتقاد شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو