انتظار ۶۱۰ روزه جدال یزدانی و تیلور آمریکایی به سر رسید

نسیم ورزش : انتظار ۶۱۰ روزه جدال یزدانی و تیلور آمریکایی به سر رسید / مراسم قرعه کشی اوزان ۶۱، ۷۴، ۸۶ و ۱۲۵ کیلوگرم کشتی آزاد قهرمانی جهان عصر جمعه ۹۷/۰۷/۲۷ در شهر بوداپست مجارستان برگزار شد.

انتظار 6۱0 روزه جدال یزدانی

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬ یخکشی جوان و پرانگیزه که فعل خواستن را در این دوره از مسابقات برای کسب عنوان قهرمانی صرف کرده و با رزومه خوبی که طی این مدت از خود بجای گذاشته است میتواند با کسب عنوان قهرمانی جزو شگفتی سازهای این دوره از مسابقات شود.

با توجه به جدول روز اول امکان رویارویی جردن باروز و مصطفی حسین خانی دور از انتظار نیست.با روحیه ی جنگندگی که از او سراغ داریم باور برنده شدن در یک فینال زودهنگام میتواند در رسیدن به یک مدال خوشرنگ بیش از هرچیزی اورا امیدوار کند.

اکنون زمان آن رسید تا حسن یزدانی،مرد طلایی این روزهای کشتی ایران ،شکست خود درمقابل تیلور امریکایی را جبران نموده و خط بطلانی بکشد بر کری خوانی های او.اتفاقی که نزدیک به ۶۱۰ روز مردم کشتی دوست ایران زمین منتظر آن هستند.

 

پرویز هادی جسور ما برای رسیدن به مدال راه سهل و آسانی در پیش نخواهد داشت.آیا او میتواند همچون مسابقات آسیایی دنیای سنگین وزن ها را در این دوره از مسابقات جهانی شگفت زده کند؟

 

در وزن ۶۱ کیلوگرم که ۲۳ نفر شرکت کرده اند، محمدباقر یخکشی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با عباس رحمان اف دارنده مدال برنز آسیا از ازبکستان مبارزه می کند و در صورت پیروزی بر این حریف در دور سوم با برنده کشتی میان خولیس بونه رودریگوئز دارنده مدال برنز جهان از کوبا و ایوان گویدا دارنده مدال برنز اروپا از رومانی کشتی خواهد گرفت. در گروه یخکشی ولادمیر دوبوف دارنده مدال نقره جهان از بلغارستان نیز حضور دارد.

در وزن ۷۴ کیلوگرم مصطفی حسین خانی در دور نخست مقابل دی لومائو از جزایر پالائو قرار می گیرد و در صورت پیروزی بر این کشتی گیر، در دور دوم به مصاف برنده جردن باروز قهرمان جهان و المپیک از آمریکا و جوا از لیبریا می رود. در این وزن ۳۲ نفر به روی باسکول رفتند. در گروه حسین خانی فرانک چامیزو قهرمان جهان و دارنده مدال برنز المپیک از ایتالیا و زائوربک سیداکوف قهرمان اروپا از روسیه نیز حضور دارند.

در وزن ۸۶ کیلوگرم که ۳۱ نفر حضور دارند، حسن یزدانی در دور اول به مصاف دیوید تیلور از آمریکا می رود و در صورت پیروزی بر این حریف در دور دوم با برنده داولومبایف از قزاقستان و رجب اف از بلاروس مبارزه می کند. دوران کوراگلیف قهرمان اروپا از روسیه و ساندرو امیناشویلی دارنده مدال برنز جهان از گرجستان حریفان مطرح یزدانی در گروه وی هستند.

در وزن ۱۲۵ کیلوگرم پرویز هادی در دور اول به مصاف روبرت باران دارنده مدال برنز اروپا از لهستان می رود و در صورت پیروزی بر این حریف در دور دوم به مصاف برنده کشتی میان ابراگیم سعیداف دارنده مدال برنز المپیک از بلاروس و جمال الدین ماگومدوف دارنده مدال نقره جهان از آذربایجان می رود. در این وزن ۲۲ نفر حضور دارند. در گروه هادی طاها آکگول قهرمان جهان و المپیک از ترکیه و گنو پتریاشویلی قهرمان جهان و دارنده مدال برنز المپیک از گرجستان حضور دارند.

مسابقات اوزان فوق از ساعت ۱۲ امروز شنبه ۹۷/۰۷/۲۸ به وقت ایران برگزار می شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو