در انتظار کشتی جذاب پلنگ جویبار با کایل اسنایدر

نسیم ورزش : در انتظار کشتی جذاب پلنگ جویبار با کایل اسنایدر / رقابت‌های بین‌المللی کشتی آزاد جام دانکلوف بلغارستان با حضور کشتی گیران مطرح جهان برگزار می شود.

 انتظار کشتی جذاب پلنگ جویبار

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، در این مسابقات که جزو رنکینگ سیستم اتحادیه جهانی کشتی نیز محسوب می شود روس ها حضور نخواهند داشت؛ اما آمریکایی ها با جردن باروز و کایل اسنایدر قهرمانان جهان و المپیک در اوزان ۷۴ و ۹۷ کیلوگرم، و ترک ها نیز با اکثر کشتی گیران مطرح خود از جمله طاها آکگول قهرمان سنگین وزن جهان و المپیک در این مسابقات حضور خواهند داشت.

همچنین نفرات مطرح دیگری همچون فرانک چامیزو قهرمان جهان و برنز المپیک از ایتالیا در وزن ۷۴ کیلوگرم، گنو پتریاشویلی قهرمان جهان و دارنده مدال برنز المپیک در وزن ۱۲۵ کیلوگرم از گرجستان به همراه کشتی گیرانی از کشورهای ژاپن، کره جنوبی، چین، قزاقستان، فنلاند، سوئد، اوکراین، مصر، هند، ازبکستان و نمایندگانی از کشور میزبان در این رقابت ها به میدان می روند.

تیم منتخب ایران نیز در این مسابقات که روزهای ۹ تا ۱۲ اسفندماه در شهر روسه برگزار می شود، شرکت می کند.

حسن رحیمی(۶۱ کیلوگرم)، مصطفی حسین خانی(۷۴ کیلوگرم)، حسن یزدانی(۸۶ کیلوگرم)، رضا یزدانی(۹۷ کیلوگرم) و پرویز هادی(۱۲۵ کیلوگرم) نفراتی هستند که با نظر غلامرضا محمدی راهی بلغارستان می شوند.

با این وضعیت باید منتظر رویارویی های جذاب در جام دانکلوف بین کشتی گیران ایرانی و غول های کشتی دنیا باشیم. در وزن ۷۴ کیلوگرم حسین خانی کار سختی با حضور جردن باروز و فرانک چامیزو پیش رو دارد.

همچنین رضا یزدانی هم در صورت برخورد با کایل اسنایدر می تواند یک کشتی جذاب را رقم بزند.

از سوی دیگر در سنگین وزن نیز پرویز هادی رقبایی مثل گنو پتریاشویلی و طاها آکگول را پیش رو خواهد داشت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو