انتظار از هیات هندبال مازندران بالاست/ هیات مازندران عملکرد قابل قبولی دارد

نسیم ورزش: سیدابوالحسن مهدوی در جلسه هم‌اندیشی منطقه یک هندبال کشور در ساری تصریح کرد: در تیم ملی کمبود بازیکن داریم و در صورت مصدومیت بازیکن به مشکل بر می‌خوریم.هندبال

وی با بیان اینکه برای تغییر ساختار تشکیلاتی فدراسیون را به هفت منطقه تقسیم کردیم، اظهار کرد: تصمیم داریم با توجه به فعالیت گسترده هندبال را به هشت منطقه تقسیم کنیم.

رئیس فدراسیون هندبال درباره تقسیم هندبال کشور به هفت منطقه گفت: هدف از ساختار تشکیلاتی ارتباط و تعامل با فدراسیون، آموزش و نگاه جدید به ارتقای سطح مربیان و داوران، برگزاری مسابقات در مناطق مختلف، استفاده از مدیریت و تجربه مربیان و اتحاد همدلی تاثیرگذار است.

مهدوی از برگزاری جلسه ۱۵۰ نفر از کارشناسان ورزش هندبال در فدراسیون افزود: در جلسه هم‌اندیشی حتی کسانی که با حضور شخص من در فدراسیون مخالف بودند برای راهکار و توسعه هندبال کشور دعوت شدند.

وی با اشاره به چشم‌انداز هشت ساله هندبال که اتحاد عامل موفقیت هندبال کشور می‌شود، گفت: در مسابقات هندبال نونهالان کشور ۲۱۰ تیم با هم رقابت نزدیکی داشتند.

رئیس فدراسیون هندبال از تفاهم با آموزش و پرورش برای توسعه و گسترش هندبال در کشور اشاره کرد و افزود: هندبال یک ورزش فیزیکی، قدرتی و استقامتی است که به نوعی قدرت در این ورزش حرف نخست را می‌زند.

مهدوی با بیان اینکه شاخصه و عملکرد هیئت‌های هندبال در پایان سال مورد ارزیابی قرار می‌گیرد، اظهار کرد: عملکرد دو هیئت مازندران و خراسان رضوی در منطقه یک کشور خوب است اما با توجه به استعداد و نیروی انسانی و امکانات خوب از نظر عملکرد انتظار از این دو هیئت بیشتر است.

وی در پایان با بیان اینکه در رده نونهالان و نوجوانان در جهان حرفی برای گفتن داریم، خاطرنشان کرد: کسانی که در گذشته ریاست فدراسیون را اختیار داشتند به اندازه و توان خود کار کردند اما امروز برای توسعه هندبال باید تلاش و کوشش بیشتری صورت گیرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *