انتخاب مدیر عامل و کادر فنی تیم فوتبال صنعت ساری/ برگزاری اردوی آماده سازی در سرعین اردبیل

نسیم ورزش: مالک باشگاه صنعت ساری از انتخاب مدیرعامل و کادر فنی تیم فوتبال صنعت ساری برای حضور پرقدرت در این فصل رقابتهای فوتبال لیگ دسته دوم باشگاههای کشور خبر داد.یمینی

 

علی اصغر یمینی با اشاره به انتخاب مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت ساری  اظهار کرد: برای حضور پرقدرت در رقابتهای این فصل لیگ دسته دوم باشگاههای کشور حاج محسن نهال که از مدیران توانمند و ورزشدوست کشور می باشد به عنوان مدیر عامل باشگاه انتخاب شد.

 

مالک باشگاه صنعت ساری تصریح کرد: با هماهنگی و نظر مدیر عامل باشگاه ناصر ابراهیمی از چهره های شناخته شده و خوشنام فوتبال کشور به عنوان مدیر فنی تیم فوتبال صنعت ساری برگزیده شد.

 

وی بیان کرد: تمرینات تیم فوتبال صنعت ساری از روز شنبه ۳۱ مرداد زیر نظر ناصر ابراهیمی  و ابراهیم باقری در زمین فوتبال صنایع چوب و کاغذ مازندران  برگزار میشود.

 

یمینی با اشاره به حضور یک مربی  سرشناس در کادر فنی تیم فوتبال صنعت ساری اذعان داشت: در جلسه ای با حضور ناصر ابراهیمی  برنامه های فنی باشگاه برای حضور قدرتمندانه جهت صعود به رقابتهای فوتبال لیگ دسته اول باشگاههای کشور بررسی و با نظر ایشان یک مربی سرشناس به کادر فنی اضافه خواهد شد.

 

وی با اشاره به انتخاب قنبرپور به عنوان سرپرست تیم بیان کرد: با توجه به شناختی که از توانمندیها و پیگیریهای مثبت اصغر قنبرپور داشتم  در این فصل نیز از ایشان به عنوان سرپرست تیم فوتبال صنعت ساری بهره خواهیم برد.

 

مالک باشگاه صنعت ساری عنوان داشت: برای کسب آمادگی بیشتر جهت حضور در این فصل رقابتهای لیگ دسته دوم باشگاههای کشور اردوی یک هفته ای  در سرعین اردبیل برگزار و سپس برای انجام چند بازی تدارکاتی با تیمهای لیگ برتری عازم تهران خواهیم شد.

 

وی با بیان اینکه قبل از آغاز مسابقات سفری به جزیره کیش خواهیم داشت، گفت: پیش از شروع این فصل رقابتهای فوتبال لیگ دسته دوم باشگاههای کشور یک اردوی چهار روزه تفریحی تمرینی در جزیره کیش برگزار خواهیم کرد تا با قدرت بیشتر مسابقات این فصل را آغاز کنیم.

 

یمینی خاطرنشان کرد: در راستای حضور قدرتمندانه برای صعود به لیگ دسته اول فوتبال باشگاههای کشور با ۱۰ بازیکن که سابقه حضور در لیگ یک را داشته اند به توافق رسیدیم که این بازیکنان کمک فراوانی به تیم صنعت ساری در راه صعود خواهند کرد.

 

مالک باشگاه صنعت ساری با بیان اینکه مشکلی برای فعالیت در این فصل از رقابتهای لیگ نداریم، گفت: با حمایتهای حاج محسن نهال و رایزنی با چند اسپانسر قوی، تیمی قدرتمند را برای صعود به لیگ دسته اول باشگاههای کشور تشکیل داده تا بتوانیم آرزوی مردم فوتبالدوست شهرستان ساری که در این سالها همواره از تیم مردمی شهرشان حمایت کرده اند را محقق کنیم.

شایان ذکر است در حالی که علی اصغر یمینی مالک باشگاه صنعت ساری اعلام کرده که  قصد تیمداری در این فصل رقابتهای فوتبال لیگ دسته دوم کشور را داشته و در چند جلسه تست گیری از بازیکنان امید را نیز برگزار کرده است اما  مدیر کل دستگاه ورزش مازندران در تصمیمی عجیب رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ساری را به عنوان مدیر تیم فوتبال صنعت معرفی کرده و با انتخاب سرمربی تمریناتی را آغاز کرده اند که امیدواریم بخش دولتی ورزش به جای تیمداری با حمایت از بخشهای خصوصی برابر اصل ۴۴ قانون اساسی زمینه های حضور اسپانسرهای قدرتمند برای سرمایه گزاری در ورزش مازندران را فراهم آورد.

امید است با درایت مسئولان استانی و شهرستانی این اتفاق عجیب که  هر چند سال یک بار در فوتبال مازندران رخ می دهد به نوعی ختم به خیر شود تا تنها تیم فوتبال مرکز استان در آستانه شروع  مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال باشگاههای کشور از سردرگمی خارج شود.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *