عزل آلوس توسط شخص پرهام صورت گرفت!!!/ انتخاب سرمربی جدید نساجی تا کمتراز ۴۸ساعت آینده

نسیم ورزش: مدیرروابط عمومی باشگاه نساجی مازندران با تایید خبر جدایی ‘ پائولو آلوس ‘ سرمربی پرتغالی این تیم گفت: اینکه گفته می شود’ سید کورش موسوی’ سرمربی جدید تیم نساجی مازندران شده هنوز قطعی نشده و سرمربی جدید باشگاه تاکمتراز۴۸ساعت آینده مشخص خواهد شد.81757336-70159092

محمدامین صادقی’ افزود: البته موسوی ازجدی ترین گزینه مسوولان باشگاه برای هدایت تیم نساجی است اما هنوز قراردادی با سرمربی فصل گذشته تیم فولاد نوین اهواز بسته نشده است.
وی ادامه داد: به احتمال بسیار قوی تا عصر یکشنبه و در بدترین حالت حداقل تا دوشنبه سرمربی جدید تیم نساجی مازندران به بازیکنان وهواداران این باشگاه معرفی خواهد شد.
مدیرروابط عمومی باشگاه نساجی مازندران با اشاره به وضعیت تمرینات این تیم گفت: تمرینات تیم نساجی زیرنظر ‘ فریدون فضلی ‘ مربی تیم با برنامه های پیش بینی شده برگزار می شود وعصرشنبه نیز تمرینات این تیم باشادابی خاصی برگزار شد.
صادقی با اشاره اینکه قبول دارم که تغییرسرمربی تیم در پنج هفته از آغاز لیگ دسته یک شوکی برای بازیکنان تیم خواهد بود، اضافه کرد: درهر حال تصمیمی بود که از سوی ‘ پرهام’ مالک باشگاه گرفته شده و او از آینده تیم با حضور ‘ آلوس’ احساس خوبی نداشت.
وی ابرازامیدواری کرد: در هرحال مسئولان باشگاه سعی دارند تا قبل از بازی حساس تیم نساجی درهفته ششم برابر تیم پاس همدان که در قائمشهر برگزار می شود، با انتخاب سرمربی ، شرایط را به حالت عادی برگردانند.
برخی سایت های خبری و مجازی دراستان مازندران از عصرجمعه و روز شنبه خبر جدایی ‘ پائولو آلوس’ سرمربی پرتغالی از تیم فوتبال نساجی مازندران و جایگزینی ‘ سیدکوروش موسوی’ را بازتاب داده بودند.
‘پائولو آلوس’ سرمربی پرتغالی تیم فوتبال نساجی مازندران پس شکست ۲ برصفر چهارشنبه هفته گذشته برابر پیکان تهران در تمرینات این تیم حضور نیافت.
تیم نساجی مازندران یکی از دو نماینده مازندران به همراه تیم خونه به خونه در مسابقات امسال لیگ دسته یک فوتبال باشگاه های کشور حضور دارند.
تیم نساجی در پایان هفته پنجم این رقابتها با کسب یک پیروزی در دربی مازنی ها در لیگ دسته یک برابر تیم خونه به خونه ودو تساوی و دو شکست وبا کسب ۵ امتیاز درمکان چهاردهم جدول بیست تیمی لیگ دسته یک قرار دارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *