انتخاب افراد متخصص در بدنه هیات ورزشی، منجر به تقویت و جهش ورزش می شود

نسیم ورزش: فرماندار شهرستان محمود آباد در نشست با پیشکسوتان و اعضای هیات والیبال این شهرستان اساس صحیح حرکت ورزش را به پویایی و تحرک هیات های ورزشی عنوان کرد و گفت: انتخاب افراد متخصص، با تجریه و پیشکسوت در بدنه هیات ورزشی موجب تقویت و جنبش و جهش به سمت پله های ترقی می گردد.

 

سیف اله فرزانه  بر ضرورت فرهنگسازی در ورزش تاکید کرد و گفت: تعامل بین ورزش و جوانان و آموزش و پرورش موجب کشف و شکوفایی استعدادها و پتانسیل نهفته در بین دانش آموزان و کودکان بعنوان ورزشکاران پایه خواهد شد.

وی افزود : متاسفانه علیرغم تاکید بر لزوم شکل گیری دایره استعدادیابی در شهرستان دستگاه ورزش و علی الخصوص حوزه ورزش آموزش و پرورش هیچگونه طرح و برنامه ای در این زمینه ندارد.رییس شورای ورزش شهرستان محمودآباد بهره مندی از اسپانسرها برای تامین هزینه های تیمهای ورزشی را منوط به بازگشت سرمایه دانست گفت: اگر این سودآوری تامین شود می توان برای سرمایه گذاری بخش خصوصی برنامه ریزی کرد.

وی گفت: سرمایه گذاران برای تامین هزینه ها باید ابتدا احساس امنیت کنند و این امنیت در انسجام و همیت دستگاهها، هیات ها و ورزشکاران قابل مشاهده خواهد بود و اگر هماهنگی در شهرستان وجود نداشته باشد و هر بخشی به نوبه و انتظار خود وارد میدان شود قطعا نتیجه ای سو حاصل خواهد شد و اسپانسر ها زمینه را برای سرمایه گذاری مساعد نخواهند دید و دلزدگی آنها را به همراه خواهد داشت.

فرماندار محمودآباد گفت: ورزش بزرگسالان بدون ورزش پایه قابل تصور نیست و این امر تنها با توجه و حمایت از ورزش آموزشگاه ها مقدور خواهد شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *