امین ترکاشوند سپیدرودی شد

 

نسیم ورزش: امین ترکاشوند بازیکن فصل گذشته تیم داماش گیلان با عقد قراردادی به سپیدرود رشت پیوست .


مسوول روابط عمومی باشگاه سپیدرود گفت : این هافبک مهاجم در کارنامه خود سابقه حضور در چند تیم لیگ برتری را دارد و همچنین سابقه صعود با سه تیم گهر دورود ، داماش گیلان و پیکان تهران را به رقابت های لیگ برتر دارد .
رادنی دیدار افزود : امین ترکاشوند سال گذشته در داماش گیلان بازی می کرد و پیش از این در سال های ۸۸ تا ۹۰ نیز در داماش حضور داشت و سابقه سه سال حضور در فوتبال رشت را در کارنامه خود دارد.
وی اظهار کرد : این بازیکن با مسوولان باشگاه سپیدرود رشت به توافق رسید و با امضای قرارداد ، این تیم را در رقابت های لیگ دسته دوم کشور همراهی خواهد کرد .
وی ادامه داد : با پیوستن ترکاشوند به سپیدرود رشت ، در لیست ترکیب این تیم تنها یک جای خالی باقی مانده که به صلاح علی نظرمحمدی سرمربی سپیدرود رشت ، طی روزهای آتی آخرین جای خالی این تیم نیز تکمیل خواهد شد .
وی بیان کرد : پیش از این نیز ، افشین عشوری زاد و میثم میرپسندیده دو بازیکن سال سال گذشته رهپویان رضوانشهر ، محمد میری هافبک وسط ۲۵ ساله تیم های شهرداری لنگرود ، مس سونگون و خلخال دشت اردبیل ، بهنام لایقی فر دروازبان فصل گذشته داماش گیلان ، سیدرضا چاووشی و محمد دادرسی مهاجم های فصل گذشته داماش گیلان ، ابوذر رحیمی بازیکن فصل گذشته اتکای گلستان ، حامد حاجتی بازیکن فصل گذشته تیم راهیان کرمانشاه و سهیل حق شناس کاپیتان سابق سپیدرود با امضای قراردادی دو ساله به این تیم پیوسته اند .
مسوول روابط عمومی باشگاه سپیدرود رشت خاطرنشان کرد : همچنین چند بازیکن فصل گذشته تیم فوتبال سپیدرود رشت نیز با این تیم قرارداد خود را تمدید کرده اند .

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *