امیری: بنگر گفت پس از پرسپولیس اولویتش خونه به خونه است

نسیم ورزش/علیرضا اقبالی/علی امیری در گفت‌وگویی در خصوص قرارداد با مهدی دغاغله اظهار داشت: ما با دغاغله به توافق رسیدیم و با او قرارداد ۲ ساله امضا کردیم تا فصل آینده در تیم خونه به خونه بازی کند.

وی در مورد مذاکره با محسن بنگر و اینکه گفته می‌شود به او پیشنهاد ۲ میلیاردی داده شده، خاطرنشان کرد: به هیچ عنوان چنین موضوعی صحت ندارد. حسن‌زاده مالک باشگاه در مراسم جشن عروسی علی علیپور به بنگر گفت که خونه به خونه تیم خودش است. او هم برای حضور در خونه به خونه ابراز علاقمندی کرد. البته گفت که اولویت اول، دوم و سوم او پرسپولیس است و پس از آن به دنبال حضور در خونه به خونه خواهد بود.

قائم‌مقام باشگاه خونه به خونه افزود: با وجود اینکه بنگر پیشنهادهای خوب دیگری هم جز پرسپولیس دارد اما غیرت و تعصبش است که می‌خواهد به تیم خونه به خونه کمک کند. حتی اگر این اتفاق هم نیفتد باز هم ما نسبت به مردانگی که او انجام داده از او متشکریم. ما هم دوست داریم که بنگر در پرسپولیس بماند چرا که واقعا این تیم را دوست دارد.

امیری تاکید کرد: ما هیچ پیشنهاد مالی به بنگر ندادیم و او هم هیچ مبلغی را درخواست نکرده است. حضور او برای ما افتخار است و همانطور که گفتم تنها یک صحبت کوتاه بین مالک و بنگر مطرح شده است و مذاکره‌ای در کار نبوده است.

وی با اشاره به اینکه بازیکنان مبالغی را برای بازارگرمی بیان می‌کنند، گفت: من شنیده‌ام که میثم حسینی مصاحبه کرده و گفته ۹۰۰ میلیون از خونه به خونه پیشنهاد دارد در حالی که هیچ یک از مسئولان با او صحبت نکردند. من،‌حسن‌زاده مالک باشگاه و مرزبان به عنوان سرمربی تنها نفراتی هستیم که با بازیکنان صحبت می‌کنیم. اگر او شخصی که با وی تماس گرفته را بگوید ما همه چیز را قبول می‌کنیم.

قائم‌مقام باشگاه خونه به خونه تاکید کرد: نمی‌دانم حسینی این مصاحبه را کرده یا نه مطرح کردن این موارد درست نیست. باشگاه برای اینگونه مسائل حق را برای خودش محفوظ می‌داند و پیگیری می‌کنیم. نمی‌دانم چرا بازیکنان برای بازارگرمی از اسم خونه به خونه استفاده می‌کنند.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *