امید به اردوی نساجی قائمشهر برگشت

نسیم ورزش : امید به اردوی نساجی قائمشهر برگشت  / تساوی نساجی قائمشهرتازه وارد لیگ برتر دربازی خارج از خانه برابرتراکتور سازی درهفته دوم این رقابت ها، امید به اردوی این تیم مازنی که ۲۴ سال در حسرت حضور در این رقابت ها بود، بازگرداند.

امید به اردوی نساجی قائمشهر برگشت

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬ تک امتیاز نساجی در دیدار خارج از خانه آن هم در برابر تیم قدرتمند تراکتورسازی اگرچه نتوانست جبران شکست یک بر صفر این تیم شمالی در خانه برابر ذوب آهن باشد، ولی حداقل توانست اعتماد به نفس به بازیکنانش بدهد که می توان حتی در برابر تیمی چون تراکتور نیز نتیجه گرفت.
یاران جواد نکونام با تک امتیاز هفته دوم رقابت های لیگ برتر ضمن کنده شدن از جایگاه ۱۵ جدول این رقابت ها، به دنبال کسب نخستین پیروزی در تاریخ لیگ برتر برابر میهمان خود پارس جنوبی جم در هفته سوم هستند.
تیم نساجی قائمشهر در هفته سوم رقابت های لیگ برتر فوتبال باشگاه های ایران پنجشنبه ۱۸ مردادماه ساعت ۲۰٫۳۰ میزبان پارس جنوبی جم است که این تیم با سابقه ۲ ساله در لیگ برتر نیز در هفته دوم با برد راهی این دیدارخواهد شد.
بازیکنان تیم شهرخسته مازندران در صورت کسب ۳ امتیاز هفته سوم برابر پارس جنوبی جم در برابر حدود ۱۵ هزار تماشاگر خونگرم و وفادارش می تواند برای سایر تیم ها نیز خط و نشان بکشد و امیدوارانه این رقابت ها را برای ماندن در لیگ برتر ادامه دهد.
کارشناسان فوتبال در مازندران که انتقاد زیادی به شیوه بازی نساجی در هفته اول در زمین خانگی داشتند، بازی برابر تراکتور سازی را احیاء این تیم قلمداد کردند.
این کارشناسان بر این باورند که نساجی با وجود داشتن بازیکنان کم تجربه به خصوص بازی درلیگ برتر با خودباوری از خیلی از تیم های حاضر در این رقابت ها سرتر است و با تمرین بیشتر باید برای خود در میانه های جدول ۱۶ تیمی این رقابت ها جایگاه دست و پا کند.
حسین رمضانی یکی از این کارشناسان فوتبالی می گوید : نساجی قائمشهر پس از دو دهه به سطح اول لیگ برتر راه یافت و به دلیل کم تجریگی بازیکنان و حتی کادر فنی نتوانست در دیدار خانگی برابر ذوب آهن در هفته اول نتیجه بگیرد و شکست خورد.
وی به خبرنگارایرنا گفت این تیم در بازی دوم برابر تراکتور سازی توانست خود را بازیابی کند و با کسب نتیجه تساوی امیدوارانه به لیگ برتر ادامه دهد و تا حدی سطح انتظارات هواداران را بر آورده کند.
این کارشناس فوتبال معتقد است که حضور جواد نکونام در کادر فنی نساجی قائمشهر و صعود این تیم به لیگ برتر با این کادر انتظارهواداران تیم را افزایش داد و این توانمندی در یاران کاپیتان اسبق تیم ملی وجود دارد که بتواند این انتظارات را در حد توان تیمی برآورده کند.
نساجی قائمشهر تنها نماینده مازنی ها در رقابت های لیگ برتر باشگاه های ایران است که در سال گذشته در ثانیه های پایانی لیگ یک با برد ۶ بر یک برابر راه آهن تهران با شانس تفاضل گل به لیگ برتر صعود کرد و تیم هم استانی خود خونه به خونه بابل را جا گذاشت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو