امیدوارم سلیمی دومین طلایش را در ریو به دست آورد/ مطمئنم حاشیه در وزنه‌برداری وجود ندارد

 

نسیم ورزش: وزیر ورزش و جوانان گفت: حاشیه برای ورزشکار سم است این مسئله باعث می‌شود تمرکز از بین برود البته مطمئنم حاشیه در وزنه‌برداری وجود ندارد.

گودرزی

محمود گودرزی وزیر ورزش و جوانان  به همراه احمدی معاون فرهنگی ، آموزش و پژوهش وزارت ورزش و جوانان،در جمع ملی پوشان وزنه برداری بزرگسالان که خود را برای مسابقات قهرمانی آسیا در تاشکند ازبکستان آماده می کنند حاضر شد و اظهار داشت: آرزو می‌کنم سال ۹۵ برای شما سال خوب و پربار و موفقیت آمیزی باشد به هر حال وظیفه ما بود که به این ورزشکاران سر بزنیم تا اگر مشکلی وجود داشت حمایت لازم را انجام بدهیم.

وی با ابراز امیدواری به موفقیت وزنه برداران در مسیری که قرار گرفته‌اند، گفت: آن چیزی که برای ورزشکار سم است حاشیه است. این مسئله باعث می‌شود تمرکز از بین برود و در این میان ورزشکاران بزرگترین لطمه را می‌بینند. بر روی کاری که انجام می‌دهید تمرکز کامل داشته باشید. مربیان تلاش خود را می‌کنند اما موضوع اصلی خود وزنه بردار است که چگونه تلاش کند.

گودرزی در خصوص دستور رئیس جمهور برای حمایت از رشته‌های المپیکی خاطر نشان کرد: آن چیزی که رییس جمهور دستور داده محقق خواهد شد و چیزی که مطلوب ورزشکاران است تحقق پیدا می‌کند. فدراسیون‌ها براساس تفاهم‌نامه‌ای که امضا کرده‌اند کار خود را عملی می‌کنند و تلاش ما این است که وضعیت مساعدتری را برای آنها در آستانه المپیک فراهم کنیم

وزیر ورزش در خصوص تلاش مسئولان برای برطرف کردن مشکلات تصریح کرد: تأکید می‌کنم که مشکلاتی داریم اما تلاش‌مان این است که شرایط مطلوبی را برای کسب نتیجه فراهم کنیم. نتیجه گرفتن دو بعد دارد یک بعد آن مربوط به مردمی می‌شود که چشم به موفقیت شما دارد و بعد دیگر مربوط به خود ورزشکار است که با موفقیتش باعث ثبت نام خود در تاریخ می‌شود.

گودرزی اظهار داشت: از وضعیت تمرینات ملی پوشان که رو به رشد، منظم و خوب است خوشحالم. خوشبختانه برنامه‌ها و هدفگذاری‌ها مشخص است و به نظر می‌آید مجموعه خوبی فراهم شده که امیدوارم این مسیر ادامه پیدا کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *