امیدوارم دوباره دوبنده ‌تیم ملی را به دست بیاورم

نسیم ورزش:  نایب قهرمان کشتی جهان گفت: برخی‌ها بدون آنکه از شرایط ضرب‌دیدگی‌ام و اینکه تا مرز قطع نخاع شدن هم پیش رفتم، اطلاعی داشته باشند، در فضای مجازی به خود اجازه می‌دهند هر اهانتی به من بکنند.

خبرگزاری فارس: عزت کشتی ایران بی‌غیرت نیست / تا مرز قطع نخاع‌ هم پیش رفتم / امیدوارم دوباره دوبنده ‌تیم ملی را به دست بیاورم

 پس از شایعاتی مبنی بر احتمال خداحافظی عزت‌الله اکبری از دنیای قهرمانی به‌دلیل مصدومیت، او دوباره با همان درد بسیار تمریناتش را از سر گرفته تا همچنان برای کشورش افتخارآفرینی کند.

نایب قهرمان کشتی جهان در گفت‌وگو با فارس، درباره آخرین وضعیت مصدومیتش، اظهار کرد: به‌دلیل شرایط سنی‌ام در حال حاضر پزشکان به من اجازه عمل جراحی ندادند و من هم مجبور شدم پس از استراحتی کوتاه‌مدت و بهتر شدن وضعیت آسیب‌دیدگی و کمتر شدن درد، تمریناتم را از سر بگیرم تا برای حضور در المپیک از قافله عقب نمانم.

اکبری به بی‎احترامی بعضی از افراد خاص به او در فضای مجازی اشاره کرد و افزود: برخی‌ها بدون آنکه از شرایط ضرب‌دیدگی‌ام و اینکه تا مرز قطع نخاع شدن هم پیش رفتم، اطلاعی داشته باشند، در فضای مجازی به خود اجازه می‌دهند هر اهانتی به من بکنند که این‌ها برایم از دردهای شبانه مصدومیتم هم زجرآورتر است.

وی اضافه کرد: آیا واقعاً کشتی‌گیری که برای حضور در یک مسابقه تنها برای به اهتزاز در آوردن پرچم کشورش حاضر است ۱۲ کیلو وزن کم کند، شایسته القابی مانند بی‎غیرتی است؟

اکبری خاطرنشان کرد: من همان کشتی‌گیری هستم که پس از مسابقات جهانی بوداپست لقب عزت کشتی ایران را به من داده بودند، اما آیا اکنون سزاوار آن هستم که به‌دلیل مصدومیت شدیدم که آن هم برای کشورم بوده، این القاب را به من نسبت دهند؟

وی تصریح کرد: با این حال تمام تلاشم را می‌کنم که با همین وضعیتم باز هم بتوانم برای میهنم و شاد کردن دل هم‎وطنانم افتخارآفرینی کنم.

دارنده مدال نقره جهان در پایان صحبت‌هایش به مسابقات پیش رو اشاره کرد و گفت: امیدوارم سهمیه مسابقات انتخابی تیم ملی را به من بدهند تا بتوانم مانند بقیه شانسم را برای حضور در این آوردگاه امتحان کنم، گرچه فرقی نمی‌کند من یا کس دیگری به المپیک برویم بلکه مهم این است فرد اعزامی به این مسابقات بتواند پرچم ایران را در ریو به اهتزاز در بیاورد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *