امیدوارم برنز المپیک قبل را خوش‌رنگ‌تر کنم/ زحمات زیادی در این ۴ سال کشیدم

کمبل قاسمی ملی‌پوش مازندرانی وزن ۱۲۵ کیلوگرم کشتی آزاد در المپیک گفت:‌امیدوارم بتوانم مدال برنز المپیک لندن را خوش‌رنگ‌تر کنم.

کمیل قاسمى

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ورزشی نسیم ورزش ، کمیل قاسمی، درباره آخرین شرایطش برای حضور در بازی‌های المپیک گفت: خوشبختانه شرایط خوبی دارم و روز به روز آماده‌تر می‌شوم.

وی ادامه داد: ماه‌ها است در اردوهای تیم ملی حضور داریم و زحمات زیادی در این چهار سال کشیدم و امیدوارم پاسخ این زحمات را با مدالی خوشرنگ در المپیک بگیریم. البته حریفان مطرح و عنوان‌داری دارم که بارها با آنها مبارزه کرده‌ام.

دارنده مدال برنز المپیک لندن تصریح کرد: امیدوارم مدال برنز المپیک قبل را در برزیل خوش‌رنگ‌تر کنم چرا که سختی‌های زیادی را برای حضور در این مسابقات متحمل شدم و امیدوارم بتوانم با کسب مدالی خوشرنگ پاسخ زحمات کادر فنی و مربیان را بدهم.

قاسمی در پایان طاها آکگول از ترکیه، بلال ماخوف از روسیه، گنو پتریاشویلی از گرجستان، دولت شبانبای از قزاقستان و دلاگنف از آمریکا را حریفان اصلی خود برای رسیدن به سکوی المپیک دانست.

کمیل قاسمی ۳۰ مرداد ماه روی تشک مبارزه می‌رود.

گفتنی است ، کمیل قاسمی،برای رقابتهای المپیک بعنوان نماینده سنگین وزن ایران انتخاب شد.برای این عضویت، بین او و پرویز هادی،قهرمان اسیا در سال ۲۰۱۲ یک مسابقه انتخابی برگزار شد که در نهایت کمیل قاسمی با پیروزی در انتخابی به عضویت تیم ملی درآمد. او در راه رسیدن به مدال برنز ابتدا نماینده کشور کانادا را در دو تایم شکست داد،سپس در برابر تایمازوف قدرتمند در دو تایم با بدشانسی در کلینچ شکست خورد.سپس در مرحله رپه شاژ ماتوهین از آلمان را در دوتایم شکست داد و در نهایت تارول دلاگنف آمریکایی را در سه تایم مغلوب کرد و به مدال برنز دست یافت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو