امکانات ورزش بانوان در بابل اندک است

 

نسیم ورزش: امام جمعه شهرستان بابل با اشاره به اینکه امکانات ورزش بانوان در بابل اندک است، اذعان داشت: با حضور مسئولان تصمیمات خوبی برای گسترش ورزش بابل به خصوص بانوان با احداث حداقل یک سالن اختصاصی بانوان گرفته شد.

8754

حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان استان به همراه حجه الاسلام والمسلمین علی اکبر ناصری و حسین نیازآذری نمایندگان مردم بابل در مجلس و انصار آری رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان در دفتر حجه الاسلام والمسلمین مجتبی روحانی امام جمعه بابل برای توسعه ورزش این شهرستان حضور یافتند.

حجه الاسلام روحانی در این جلسه ضمن تبریک ماه مبارک رمضان گفت: به طور حتم این جلسه برای توسعه و رشد ورزش بابل به ویژه توسعه ورزش بانوان موثر و مفید خواهد بود.

وی تصریح کرد: همه مسئولان استانی و شهرستانی تلاش دارند تا به هر نحوی به جوانان خدمت کنند تا مشکلات آینده سازان این مملکت کمتر شود.

روحانی با بیان اینکه پتانسیل بابل در ورزش بسیار بالا است، گفت: در حال حاضر ورزشکاران خوبی از بابل در معیت تیم ملی برای کشورمان افتخارآفرینی می کنند که نیاز به حمایت بیشتر دارند.
در ادامه مدیرکل ورزش و جوانان استان نیز این جلسه را برای توسعه ورزش بابل خوب عنوان کرد و گفت: با حضور مسئول ورزش شهرستان و نمایندگان محترم بابل خدمت جنابعالی حضور یافتیم تا بتوانیم مشکلات ورزش بابل از نظر سخت افزاری و نرم افزاری کاهش دهیم.
حبیب حسین زادگان با بیان اینکه بابل یکی از شهرهای پرافتخار ورزش استان محسوب می شود، اذعان داشت: برای رفع مشکلات ورزش بابل درباره جذب اسپانسر و سرمایه گذار و همچنین جلسه با خیرین ورزش برای هر چه سریع تر اتمام پروژه ها تصمیمات خوبی گرفته شد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان با اشاره به اینکه مازندران به عنوان قطب اصلی ورزش کشور می شناسند، اظهار داشت: گستردگی و فعالیت در ورزش زیاد است و در صورت حمایت همه جانبه مسئولان نتیجه خواهد گرفت.

  وی با بیان اینکه اعتبار و بودجه در ورزش از سوی وزارت برای استان ها اندک است، افزود: برای خدمت به ورزش و جوانان آمدم و با همین اعتبار اندک برای پیشرفت ورزش استان از هیچ تلاشی دریغ نخواهم کرد.

در ادامه  نیز نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و رئیس اداره ورزش و جوانان بابل نیز برای توسعه ورزش این شهرستان به ویژه تکمیل پروژه های ورزشی بابل مطالبی را عنوان کردند.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *