بعد از المپیک ۲۰۱۶ از دنیای کشتی خداحافظی می‌کنم

 رضا یزدانی ورزشکار مازندرانی عضو تیم ملی کشتی آزاد جمهوری اسلامی ایران گفت: بعد از مسابقات المپیک ۲۰۱۶ برزیل از دنیای حرفه‌ای کشتی خداحافظی می‌کنم.

 رضا یزدانی

رضا یزدانی  اظهار کرد: هم‌اکنون وضعیتم برای حضور در مسابقات المپیک خوب و رضایت‌بخش است.

وی افزود: تمرینات مستمر و مطلوبی را از ماه‌های گذشته تاکنون پشت سر گذاشتم.

رضا یزدانی ورزشکار مازندرانی عضو تیم ملی کشتی آزاد جمهوری اسلامی ایران که در مسابقات المپیک ۲۰۱۶ ریو به میدان می‌رود، تصریح کرد: پس از مصدومیتی که در گذشته برایم ایجاد شد توانستم خود را به شرایط مطلوب برسانم و در حال حاضر با تمرینات تخصصی و سخت خود را به المپیک رساندم.

این ورزشکار یادآور شد: از گذشته مصدومیت در ناحیه آشیل پا داشتم ولی هم‌اکنون شرایطم برای رویارویی با رقیبان در المپیک خوب است.

یزدانی در مورد دیگر ملی‌پوشان کشورمان، بیان کرد: شرایط دیگر ورزشکاران کشتی آزاد که در میدان المپیک رقابت می‌کنند بسیار خوب است و تمرینات منسجم و سنگینی را پشت سر گذاشتند.

وی درضا یزدانی ورزشکار مازندرانی عضو تیم ملی کشتی آزاد جمهوری اسلامی ایران  در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه آیا بعد از مسابقات المپیک ۲۰۱۶ برزیل از دنیای حرفه‌ای کشتی خداحافظی می‌کنید، گفت: بله، تصمیم دارم بعد از مسابقات المپیک از دنیای کشتی خداحافظی کنم.

گفتنی است ، رضا یزدانی ملقب به پلنگ جویبار (زاده ۳ شهریور ۱۳۶۳ در جویبار، استان مازندران) کشتی‌گیر ایرانی است.یزدانی درمسابقات جهانی کشتی ۲۰۱۱ در وزن ۹۶ کیلوگرم توانست مدال طلا را کسب کند.او همچنین توانست در مسابقات جهانی ۲۰۱۳ بوداپست با پیروزی بر گازیموف کشتی‌گیر آذربایجانی دومین مدال طلای جهانی خود را کسب کند. 

 
 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *