المپیاد ورزشی ساری ضعف های دلیری را پوشش میدهد؟/حسین دلیری بدنبال پویایی ورزش شهر؟ یا بدنبال نمایش؟!

اختصاصی نسیم ورزش : مدتها در مطبوعات و رسانه ها شاهد نقد و بررسی المپیاد ورزشی شهر ساری هستیم.

 

المپیاد ورزشی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، در برگزاری مسابقات ورزشی آن هم از نوع المپیاد بحث های بسیاری مطرح است.

یقینا مستحضرید که  از برگزاری مسابقات در هر سطوح مختلف باید اهدافی در نظر گرفته شود.

حال هدف دلیری از این مسابقات چیست؟رییس اداره ورزش و جوانان شهر ساری قطعا همه جوانب را در نظر گرفته است و باید منتظر باشیم در مسابقات المپیاد ورزشی ساری که منتقدان زیادی هم دارد اتفاق مثبتی رخ میدهد؟

بسیاری از اهالی ورزش بر این باورند که حسین دلیری بیشتر نمایشی عمل میکند ! حال سوال اینجاست که کدام عمل رییس اداره ورزش و جوانان ساری نمایش گرایی را در اذهان میپروراند؟!

جامعه ورزش ساری و ورزشکاران ساروی باید از صرف هزینه های بسیار بالای المپیاد توسط حسین دلیری سودمند شوند ، در روزهایی که اوضاع اقتصادی ، ورزش را فلج کرده دلیری تمام اعتبارات و منابع مالی شهر را یکجا صرف المپیاد کرد که جای بحث زیادی دارد.

البته انتقاد کارشناسان خیلی هم بی ربط نیست ، ای کاش روسای ورزشی بیشتر بفکر خروجی مثبت عملکرد خویش باشند ، زیرا صرفا تنها با برگزاری یک مسابقات بزرگ با هزینه گزاف نمیتواند جای خالی مسابقاتی که باید سالانه و مستمر در هر رشته برگزار گردد را پر کند.

یک دوره مسابقات ، در رشته های مختلف را هیات ها جز حداقل فعالیت سالانه خود داشتند ، پس چه چیزی اضافه شد ؟ خیلی از هیات های ورزشی در ساری حتی زمان و مکان مناسب برای تمرینات خود را ندارند که جای تاسف دارد ، چطور میشود بدون تمرین مستمر منتظر قهرمانی و خروجی مثبت باشیم؟ پس این ایراد به دلیری وارد است که میتوانست بجای پرداخت هزینه های بسیار مسابقات حدا اقل ها را برای هیات های ضعیف فراهم کند ، که خود باعث شکوفایی استعدادهای جدید شهر میشود.

نام گذاری این مسابقات نیز در نوع خود جالب و جای بحث بسیاری دارد که در برخی رشته های ورزشی شهر ساری تعداد تیمها معدود است و شاید به سختی بتوان با حضور دو تیم برگزار کرد ، چگونه میتوان المپیاد نامید؟ اگر هم با حضور تیم های شهرهای اطراف برگزار گردد ، المپیاد مازندران خواهد شد نه ساری

انشالله این اتفاق مهم با سلامت و بدون حواشی برگزار گردد زیرا ورزش مرکز استان مدتهاست که مورد انتقاد کارشناسان است ، باید دید دلیری میتواند به منتقدین خود پاسخ مناسب دهد؟

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *