المپیاد ورزشی بانوان باعث جذب اسپانسر ها در بخش بانوان شده است

نسیم ورزش:  رئیس گروه ورزش بانوان اداره‌ کل ورزش و جوانان گیلان گفت:حضور معاون امور بانوان وزارت ورزش و جوانان نشان از حمایت وزارت ورزش از بانوان ورزشکار را میدهد و بانوان ورزشی گیلان با استقبال از المپیاد بانوان باعث جذب اسپاسر ها در بخش بانوان شدند.
مریم بخشی اظهار داشت :المپیاد ورزشی بانوان یک حرکت جدید و تاثیز گذار در ورزش بانوان استان بود که باعث شد تا استعداد های نهفته در شهرستان ها شناخته شود و هیئت های استانی بتوانند از این ظرفیت ها برای بالا بردن سطح کیفی تیم های استانی استفاده کنند تا عملکرد بهتری را در کشور و حتی در جهان داشته باشیم.
رئیس گروه ورزش بانوان گیلان افزود: شهرستانی بودن المپیاد ورزشی بانوان هیئت های شهرستانی را برآن داشت که با تمام ظرفیت در این المپیاد شرکت کنند و این امر باعث بالا رفتن سطح کیفی و فنی مسابقات شد .
وی دستاورد این المپیاد را استقبال بخش خصوصی به ورزش بانوان دانست و افزود: تا کنون تمام نگاه ها به بخش آقایان بود ولی با برگزاری این المپیاد ظرفیت ها در بانوان شناخته شد و بانوان ورزشکار گیلانی ثابت کردند که میتوانند در شرایط برابر همانند اقایان مدال اور باشند؛ ما باید قدم های بعدی را محکم تر برداریم تا در اینده بتوانیم ثمره این اقدام را ببینیم.
بخشی به جو بوجود امده در استان اشاره کرد و گفت: باید از فضای بوجود امده در استان برای ارتقای سطح ورزش بانوان استفاده و با تکرار این چنین مراسمات زمینه را برای ورزشکاران دیگر فراهم کنیم.
مریم بخشی گفت: با توجه تلاش وزارت ورزش وجوانان برای احداث فضای‌های ورزشی ویژه بانوان این گونه فعالیت ها از طرف وزارت ورزش و جوانان استقبال میشود و نمونه این استقبال حضور رباب شهریان معاون امور بانوان وزارت ورزش و جوانان در مراسم های این المپیاد است.
وی از همراهی و همکاری تمامی مسولان هیئت های ورزشی تشکر کرد و گفت:هیئت های شهرستانی از این المپیاد استقبال کردند و کادر فنی هیئت های استانی ورزشکاران با استعدادی که در المپیاد حضور داشتند را از لحاظ بدنی و فنی مورد ارزیابی قرار دادند .
وی خاطرنشان کرد: مسولان استانی و شهرستانی باید نتایج بدست آمده در این المپیاد را پیگیری کنند تا استعداد های نهفته در استان شکوفا شوند و خود را برای المپیاد های دیگر آماده کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *