المپیاد استعدادهای برتر ورزشی فرصتی برای کشف استعداد هاست

نسیم ورزش : مدیرکل ورزش و جوانان مازندران با اشاره به برگزاری المپیاد استعدادهای برتر ورزشی گفت: این مسابقات نقش مهمی در بسترسازی و بکارگیری ظرفیت ها مغفول مانده ورزشی دارد.

 

 المپیاد استعدادهای برتر ورزشی
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬ حبیب حسین زادگان ضمن تاکید بر مقوله استعدادیابی در ورزشکاران استان اظهار داشت: پشتوانه سازی تیم های ملی نیازمند کشف و پرورش استعداد های ورزشی خصوصاً در مناطق کمتر برخوردار است.
وی افزود؛ برگزاری المپیاد استعدادهای برتر که استان مازندران نیز بعنوان میزبان برخی رشته ها مطرح است, نقش مهمی در بسترسازی و بکارگیری ظرفیت ها مغفول مانده ورزشی در سطح ملی دارد.
حسین زادگان گفت : ایجاد انگیزه رقابت بین هیاتهای ورزشی استان‌های مختلف, فرصت مناسبی برای معرفی چهره های جدید حتی با نگاه به المپیک ۲۰۲۲ جوانان است و بدون شک برگزاری این مسابقات در آینده و در ارتقای مدال‌آوری استان نقش بسزایی خواهد داشت.
شایان ذکر است؛ مدیرکل ورزش و جوانان مازندران به مسئولان ذیربط دستور داد؛ با توجه به اهمیت این مسابقات, برنامه ریزی دقیقی برای حضور قدرتمندانه ورزشکاران استان در این رویداد ورزشی داشته باشند.
اضافه می شود؛ المپیاد استعدادهای برتر ورزرشی ایران از ۳۰ آبان لغایت ۹ آذر در سراسر کشور برگزار می شود و مازندران نیز در رشته های تکواندو پسران و والیبال پسران میزبان خواهد بود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو