الغرافه قطر با حضور موثر طارمی به پیروزی رسید

نسیم ورزش : تیم فوتبال الغرافه قطر با حضور تاثیر گذار مهدی طارمی مهاجم ملی پوش ایرانی خود، اولین پیروزی در فصل جدید لیگ ستارگان قطر را به دست آورد.

الغرافه قطر

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬ در این بازی که در استادیوم بین المللی ‘ خلیفه ‘دوحه برگزار شد، تیم الغرافه موفق شد تیم ‘السیلیه’ را ۲ بر یک شکست دهد.
گل اول بازی در دقیقه ۲۵ و پس از خطای ‘مصطفی عبدالحمید’ مدافع تیم السیلیه بر روی طارمی در محوطه جریمه به دست آمد که توسط ‘وسلی اسنایدر ‘ از روی نقطه پنالتی به گل تبدیل شد.
گل دوم الغرافه را هم ‘ ولادیمیر وایس’ بازیکن اهل اسلواکی در دقیقه ۴۹ به ثمر رساند و تنها گل السیلیه در دقیقه ۸۰ توسط ‘رشید تیبر’ زده شد.
عبدالحمید مدافع السیلیه در دقیقه ۷۱ هم خطای مشابهی را روی طارمی مرتکب شد اما داور آن را پنالتی تشخیص نداد. این مدافع خشن در دقایق پایانی بازی هم یک بار دیگر طارمی که قصد عبور از وی را داشت با خطا متوقف کرد.
خطای مدافعان السیلیه بر روی طارمی چسبیده به محوطه ۱۸ قدم هم فرصت خوبی برای تیم الغرافه فراهم کرد اما وسلی اسنایدر این ضربه ایستگاهی را در دقیقه ۸۷ به مدافعان کوبید.
الغرافه بازی اول خود را با نتیجه ۳ بر یک به تیم ‘قطر. اس. سی’ واگذار کرده بود. گل الغرافه را در این بازی طارمی در دقیقه ۸۷ با ضربه سر به ثمر رساند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو