اقدامات دولت برای رفع همیشگی مشکل قطعی گاز مازندران

نسیم ورزش : معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران گفت : دولت با ایجاد خط لوله مستقل انتقال گاز برای این استان ، زیر ساخت و بسترهای لازم را برای برطرف کردن همیشگی قطعی گاز انجام داد .

 

دولت

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، علیرضا یونسی  ادامه داد : اجرای این خط لوله انتقال گاز از سمنان به مازندران در حال انجام است که با قول مسئولان وزارت نفت و گاز تا پایان سال ۹۶ به بهره برداری می رسد .
وی ادامه داد : بهره برداری از این طرح پایان پرونده قطعی گاز در مازندران و دیگر استان های شمالی کشور خواهد بود .
معاون استاندار مازندران با اشاره به حرکت خلاف تفاهم نامه توسط ترکمنستان و قطع صادرات گاز ، افزود : با صرفه جویی و کاستن اندکی از مصرف گاز می توان این شرایط را پشت سر گذاشت .
وی همچنین از مساعدت و همراهی استان های همجوار برای تزریق گاز به مازندران در صورت سرمای هوا و نیاز خبرداد و گفت : با این تمهیدات مشکلی در تامین گاز مشترکان خانگی استان بوجود نخواهد آمد .
***دولت تدبیر هیچگاه آسیب های اجتماعی را کتمان نکرد
یونسی به دیدگاه دولت یازدهم در خصوص آسیب های اجتماعی اشاره کرد و ادامه داد : دولت با پرهیز از کتمان این آسیب ها همچون طلاق ، محلات آلوده ، حاشیه نشینی و اعتیاد با اجرای برنامه هایی به دنبال برچیدن آنها است .
وی زیر پوشش دارویی و درمانی قرار دادن معتادان را به عنوان بخشی از این برنامه ها نام برد و افزود : ۵۱۰ کمپ اعتیاد در مازندران راه اندازی شد .
به گفته معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران بخش زیادی از بودجه این کمپ ها را دولت تامین کرد .
وی همچنین از توقف طلاق به عنوان دیگر آسیب اجتماعی مازندران خبرداد و گفت که در ۸ ماهه امسال یک و چهار دهم درصد میزان طلاق در استان کاهش یافت .
به گفته یونسی بهسازی و بازسازی محلات آلوده مازندران نیز از دیگر اقداماتی است که برای مقابله با آسیب های اجتماعی انجام شد .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو