افق روشن برای شهری آینده دار؛ مهندس صالح زاده برای توسعه قائمشهر ایستاده است

اختصاصی پرش: حضور مهندس عباس صالح زاده را شهروندان قائمشهری به فال نیک گرفته اند و نسبت به رفع موانع توسعه و آبادانی قائمشهر خوشبین هستند.
اقدامات گسترده در اندک زمان حضور عباس صالح زاده در قامت شهردار قائمشهر صورت گرفته است.

 

صالح زاده
پروژه احداث کانال های جمع آوری و هدایت آبهای سطحی آغاز شده است.
مهندس عباس صالح زاده شهردار قائم شهر از آغاز اجرای پروژه احداث کانال جمع آوری و هدایت آبهای سطحی در کمربندی شمالی قائمشهر خبرداد.
وی اظهار داشت : این پروژه با استفاده از لوله بتن مسلح به قطر ۱۴۰۰ میلی متر و هدف جمع آوری و هدایت آبهای سطحی معابر منتهی به کمربندی شمالی و تقاطع های غیر همسطح موجود و در دست اجرا، آغاز به کار نموده است .
شهردار قائمشهر با تأکید بر لزوم کنترل و مهار آب های سطحی تصریح کرد: اعتبار این پروژه بالغ بر ۲۱ میلیارد و ۴۳۳ میلیون ریال بوده و باید طی شش ماه آینده به بهره برداری برسد.
اجرای طرح خیابان ورزش با ۴۰ برنامه در۴۰محله قائم شهر آغاز شد
صالح زاده از آغاز اجرای اولین طرح خیابان ورزش خبر داد و گفت: خیابان ورزش مجموعه برنامه متنوع فرهنگی و ورزشی است و با هدف ایجاد نشاط اجتماعی اجرا می شود.
گفتنی است اولین برنامه خیابان ورزش با حضور ریاست واعضای محترم شورای اسلامی شهر و برخی از مسئولین شهرداری در محل خیابان شهید گرائیلی ، پشت آتش نشانی اجرایی گردید.
لازم به ذکر است ورزش های بومی و محلی ، رشته های بدمینتون، تنیس روی میز ، فوتسال ، دارت ، فوتبال دستی و طناب کشی از جمله ورزش های این خیابان باهمکاری شهرداری و شورای اسلامی شهر ، سپاه پاسداران ، اداره ورزش و جوانان و سازمان فرهنگی,اجتماعی و ورزشی شهرداری قائم شهر می باشد.
همچنین نشست تخصصی کارگروه پسماند و صیانت از محیط زیست کشور برگزار شد
نشست تخصصی کارگروه پسماند و صیانت از محیت زیست کشور به میزبانی دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل برگزار گردید.
این نشست با حضور مهندس صالح زاده شهردار قائم شهر ،آقای دریابیگی عضو محترم شورای اسلامی شهر و آقای قاسمی معاونت خدمات شهری به عنوان مهمانان ویژه و مهندس طاهایی به عنوان ریاست کارگروه پسماند کشور صورت پذیرفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو