افزایش ۳۰ درصدی دستمزد داوران برای لیگ سال آینده

نسیم ورزش: افزایش ۳۰ درصدی دستمزد داوران برای لیگ سال آینده .. رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال ایران گفت که دستمزد داوران برای لیگ سال آینده حدود ۳۰ درصد بیشتر می شود.

فریدون اصفهانیان

به گزارش پایگاه خبری نسیم ورزش، فریدون اصفهانیان در حاشیه دیدار نساجی و فجر سپاسی در قائمشهر افزود : در حال حاضر دستمزد داوران برای هر بازی در لیگ برتر حدود هفت میلیون ریال است که با افزایش ۳۰ درصدی به حدود ۱۰ میلیون ریال می رسد.
وی ادامه داد : افزایش دستمزد برای سایر داوران در لیگ یک و زیر گروه لیگ ها نیز اعمال می شود تا بخشی از زحمات داوران زحمت کش ایرانی جبران شود.
رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال اظهارداشت : با وجود دستمزد پایین داوران به خصوص زیر گروه لیگ، همچنان مطالبات این قشر پرداخت نشده است و صرفا مطالبات معوقه داوران لیگ برتر داده شد.
** قضاوت کم اشتباه در لیگ
اصفهانیان گفت که دررقابت های لیگ فصل ۹۷-۹۶ نسبت به سنوات گذشته قضاوت داوران کم اشتباه تر بوده و این روند نیز با آموزش رشد کرده و این کار باید تداوم داشته باشد.
وی نبود زمین تمرین، پایین بودن دستمزد داوران را از مشکلات این قشر بیان و برنامه کمیته داوران را تجهیز امکانات برای داوران بیان کرد.
**قضاوت ناروا
رئیس کمیته داوران در مورد برخی اظهارنظرها پیرامون پرداخت رشوه به داوران گفت که این اظهارات بدون ارائه مدارک مستدل قضاوت نارواست.
وی افزود : داوران ما از اقشار پاک در کشور محسوب می شوند که با وجود دستمزد پایین و کمبود امکانات و تجهیزات و تاخیر در پرداخت قضاوت خوبی داشتند.
او ادامه داد : ما بنا به شکایت از افرادی که این اظهار نظرها را داشتند ، نداریم ، ولی درخواست داریم که مدارکشان را ارائه کند.
فریدون اصفهانیان عصر امروز دوشنبه سوم اردیبهشت برای نظارت بر کار داوران در دیدار حساس هفته سی و سوم بین دو تیم نساجی و فجر سپاسی به قائمشهر سفر کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو