افتخار آفرینی هیات ژیمناستیک استان مازندران

نسیم ورزش : افتخار آفرینی هیات ژیمناستیک استان مازندران / از سوی فدراسیون ژیمناستیک جمهوری اسلامی ایران ، هیات استان مازندران رتبه اول در بین هیات های کشوری این رشته در سال ۱۳۹۶را کسب کرد.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬ دکتر زهرا اینچه درگاهی ریاست فدراسیون ژیمناستیک ایران ،در پیامی کسب عنوان هیات برتر توسط هیات ژیمناستیک مازندران در سال ۱۳۹۶ را به دکتر علیرضا خوئی رئیس موفق و پرتلاش و همچنین مجموعه هیات ژیمناستیک استان تبریک گفت .

در بخشی از این پیام آمده است؛عملکرذ هیاتهای شهرستان های تابعه استان مازندران و همچنین سطح رده بندی داوران و مربیان و با در نظر گرفتن ارائه گزارش فصلی به فدراسیون و برگزاری طرحهای سطح بندی آقایان و بانوان و دیگر شاخصه ها ؛موجب گردید هیات ژیمناستیک مازندران در صدر هیات های کشوری از نگاه فدراسیون ژیمناستیک جمهوری اسلامی ایران قرار گیرد.

اینچه درگاهی با بیان اینکه بی شک تلاش و همت والای مجموعه بزرگ و موفق ژیمناستیک مازندران در کسب این افتخار بزرگ نقش بسیار مهمی داشته است این موفقیت بزرگ را به رئیس موفق و پرتلاش هیات و همچنین کلیه زحمتکشان هیات ژیمناستیک مازندران تبریک عرض گفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو