افتتاح ۲ پروژه ورزشی در میاندورود و گلوگاه

 
نسیم ورزش: در آخرین روز هفته دولت ۲ پروژه ورزشی شامل پروژه سکوی تماشاگران زمین فوتبال شهدای شهر سورک و سالن اختصاصی کشتی شهید بهرام اسدپور گلوگاهی افتتاح شد.

 

افتتاح

طرح سکوی تماشاگران تنها زمین فوتبال استاندارد شهر سورک به نام زمین فوتبال شهدای این شهر با حضور حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان استان، ارسطو قادری فرماندار میاندورود، محمد هادی خلردی نایب رئیس هیئت فوتبال استان و مختار مهدوی رئیس اداره ورزش و جوانان میاندورود به بهره برداری رسید.

 

در این مراسم، رئیس اداره ورزش و جوانان میاندورود گفت: پتانسیل ورزش میاندورود با حضور ورزشکاران جوان و بااستعداد بسیار بالا است که نیاز به حمایت بیشتر مسئولان را می طلبد.

مختار مهدوی بیان داشت: بر اساس مصوبه ماده ۱۸۰ با حمایت نمایندگان مجلس، اداره کل ورزش و جوانان استان و فرمانداری این سکوی مورد بهره برداری قرار گرفت.

حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان استان  حمایت از ورزش را یک امر ضروری و مقدس عنوان کرد و افزود: ورزشکاران مازندرانی مورد حمایت همه جانبه مسئولان استانی هستند زیرا حمایت مسئولان موجب ایجاد انگیزه در بین ورزشکاران در کسب مدال و افتخارآفرینی بیشتر می شود.

ارسطو قادری فرماندار میاندورود درباره پروژه سکوی تماشاگران در این شهرستان بیان داشت: جا دارد از حمایت های مدیرکل ورزش و جوانان استان به خاطر اختصاص بودجه که این پروژه کمتر از دو ماه به بهره برداری رسید، تشکر کنم.
وی افزود: در دولت تدبیر و امید پروژه های خوبی در سطح استان افتتاح شد که امیدواریم این پروژه هم بتواند تا حدودی مشکلات ورزش شهرستان به ویژه تماشاگران فوتبال را کاهش دهد.

 

همچنین در افتتاح سالن اختصاصی کشتی شهید بهرام اسدپور گلوگاهی شهید شاخص ورزش کشور در سال ۹۴  که عیسی قاسمی طوسی فرماندار و رئیس اداره ورزش و جوانان گلوگاه ، مدیرکل ورزش و جوانان و  رئیس فنی مهندسی اداره کل ورزش و جوانان استان حضور داشتند، حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان مازندران بابیان اینکه سرانه ورزشی گلوگاه در حال حاضر بالای ۲ متر است، اذعان داشت: به احترام شهید بزرگوار بهرام اسدپور که در عرصه پهلوانی و رسالت ملی و دفاع از میهن خون خود را نثار وطن کرد، این سالن ورزشی به احترام این شهید نامگذاری تا نام و خاطره این بزرگوار همیشه جاوید و ماندگار باشد.

 

رئیس اداره ورزش و جوانان گلوگاه گفت: سرانه ورزش گلوگاه با همت و تلاش مسئولان استانی و شهرستانی خوب است ولی نیاز به حمایت بیشتر است.
محمدرضا دارابی تصریح کرد: مساحت این پروژه که بعد از سال ها مورد بهره برداری قرار گرفت نزدیک به ۳۶۰ متر مربع است که بالغ بر ۳۴۰ میلیون تومان هزینه داشت.
 عیسی قاسمی طوسی با بیان اینکه پروژه بسیار خوبی در گلوگاه افتاح شد، بیان داشت: گلوگاه مهد ورزش در رشته های مختلف به ویژه کشتی است که در کنار ورزشکاران، مربیان خوبی در این شهرستان حضور دارند.
فرماندار گلوگاه با اشاره به اینکه با تلاش مسئولان خبرهای خوشی برای ورزش گلوگاه در راه است، اذعان داشت: خانه کشتی گلوگاه با پیگیری های شخص مدیرکل ورزش و جوانان استان که در افتتاح این پروژه تاکید داشتند، در هفته دولت به بهره برداری رسید.

 

گفتنی است سالن های خصوصی چمن مصنوعی، سالن چند منظوره مهدیرجه و سالن ورزشی ریحان آباد ۳ پروژه دیگر بود که مدیرکل ورزش و جوانان استان از آن بازدید کرد.


در این بازدید ها قول مساعد برای افتتاح سریع پروژه ها از سوی مدیرکل ورزش و جوانان استان و دیگر مسئولان شهرستانی با مشارکت مردم و بخش خصوصی داده شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *