افتتاحیه خانه تکواندو ساری و نامگذاری به نام شهید مدافع حرم اسدی

نسیم ورزش : شهردار ساری با اشاره به اینکه شهید اسدی از مدافعان حرم تکواندوکار این شهر است، گفت: به منظور تکریم از خانواده شهدای مدافع حرم، خانه تکواندو ساریخانه تکواندو ساری به نام شهید مدافع حرم سید جواد اسدی امرئی نامگذاری شود.

خانه تکواندو ساری

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، مهدی عبوری پیش از ظهر امروز در مراسم افتتاح خانه تکواندو ساری اظهار داشت: خوشحال هستم که در جمع ورزشکاران و ورزش دوستان مرکز استان حضور دارم و به مدال آوری ورزشکاران خود افتخار می‌کنم.

وی افزود: اکنون مدیریت شهری ساری در کنار فعالیت‌های عمرانی در ساری، فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی فراوانی را در دست اقدام داشته و دارد.

شهردار مرکز استان با اشاره به اینکه فضای خانه تکواندو ساری بنا به درخواست هیئت تکواندو ساری و استان و حمایت اعضای شورای اسلامی شهر ساری اجرایی شده است، تصریح کرد: امیدواریم با احداث این فضا بتوانیم در قهرمان‌پروری و استعدادیابی در رشته‌های رزمی گام برداریم.

عبوری با بیان اینکه شهید اسدی از شهدای مدافع حرم رزمی‌کار این شهرستان بوده است، افزود: از اعضای هیئت تکواندو ساری و استان درخواست داریم تا این فضای ورزشی را به نام شهید اسدی امرئی نامگذاری شود.

وی با گرامی‌داشت ۱۷ دی سالروز درگذشت جهان پهلوان تختی گفت: مردم ساری به واسطه اینکه جهان پهلوان تختی، داماد ساروی‌ها بوده به خود می‌بالد و ورزشکاران باید الگوی خود را جهان پهلوان تختی بدانند.

شهردار ساری با نثار فاتحه تقدیم شادروان تختی و همسر وی مرحومه توکلی، افزود: امیدواریم روحیه پهلوانی در ورزشکاران ساروی تقویت شود.

عبوری با بیان اینکه ساری و مازندران افتخار ورزش ایران شدند و مدال‌آوران بزرگی در این شهر و استان شناسایی شدند، تصریح کرد: ورزش مازندران با درایت مدیرکل دستگاه ورزش و جوانان استان به جایگاه واقعی خود رسیده است.

شهردار ساری با بیان اینکه شورا و شهرداری ساری همواره حامی ورزش در رشته‌های انفرادی و گروهی بودند، افزود: شهرداری ساری اکنون در رشته‌های ورزشی فوتبال، فوتسال، تکواندو، کشتی و والیبال حمایت‌هایی از تیم‌های ورزشی داشته که در سطح لیگ برتری فعالیت دارند.

وی با اشاره به اینکه شهرداری ساری آمادگی میزبانی از مسابقات بین‌المللی تکواندو جام فجر است، گفت: توسعه و رشد ساری بر مبنای توسعه گردشگری بنا شده و مردم ساری میزبان خوبی برای توریسم ورزشی با برگزاری این رویداد بین‌المللی در رشته تکواندو خواهیم بود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو