اعلام نتایج دومین روز مسابقات بین المللی بدمینتون دهه فجر

نسیم ورزش : نتایج روز دوم مسابقات بین المللی بدمینتون گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی در زنجان مشخص و اعلام شد.

نتایج دومین روز مسابقات بین المللی بدمینتون

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، رئیس هیات بدمینتون استان زنجان گفت: مسابقات بخش بانوان در نوبت صبح و رقابت های بخش مردان نیز در نوبت بعدازظهر با حضور بدمینتون بازان داخلی و خارجی در سالن ورزشی مجموعه ورزشی مادران و کودکان شهر زنجان برگزار شد.
محمود انصاری روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: رقابت ها در ۲ بخش انفرادی و ۲ نفره برگزار شد و ورزشکاران زن راه یافته به مرحله ‘یک هشتم نهایی یک نفره’ و ‘نیمه نهایی دو نفره’ و بازیکنان مرد راه یافته از مرحله یک هشتم نهایی دونفره به مرحله یک چهارم نهایی مشخص شدند.
بخش یک نفره بانوان
………………………..
نسیم صفایی، یگانه تفریشی، ستایش عبدالکریمی، پگاه کامرانی، یگانه کرمانی و رومینا تاجیک به همراه بازیکنان هند، مالزی، مکزیک، میانمار، ویتنام، پرتغال و آلمان به مرحله یک هشتم نهایی راه یافتند.
بخش ۲ نفره بانوان
……………………..
الناز فیض منش و پگاه کامرانی، ثمین عابد خجسته و هدیه شمس، پریا اسکندری و رومینا تاجیک و ستایش عبدالکریمی و هاله همدانچی به مرحله نیمه نهایی راه یافتند.
بخش ۲ نفره مردان
……………………..
مهدی انصاری و علی حسین خانی، حسن متقی و مهران شهبازی، آرمین زکی زاده و محمد بایروند، امیر قاسمی و علیرضا قاسمی از ایران و تیم های دو نفره ای از کشورهای اردن، هند، ایران و مکزیک با پیروزی برابر تیم های دونفره به مرحله یک چهارم راه یافتند.
به گزارش ایرنا، بدمینتون بازان ۱۵ کشور آلمان، ترکیه، هند، جمهوری آذربایجان، ویتنام، اردن، عراق، میانمار، استرالیا، مالزی، پرتغال، مکزیک، سوریه، مولداوی و ایران در این مسابقات که در ۲ بخش بانوان و مردان و به صورت انفرادی و ۲ نفره از ۱۶ تا ۱۹بهمن جاری در مجموعه ورزشی مادران و کودکان برگزار می شود، حضور دارند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو