اعلام انتخاب نفرات برگزیده اسکیت مازندران در قهرمانی کشور

 

نسیم ورزش: حسین خیری‌نیا  در شهرستان ساری با اشاره به انتخاب نفرات برگزیده اسکیت انتخابی قهرمانی کشور گفت: سومین دوره مسابقات جشنواره اسکیت نونهالان استان با حضور ۱۰۰ ورزشکار دختر و پسر در قالب ۱۱ تیم در نوشهر برگزار شد.

خیری نیا سکاندار هیات اسکیت

وی با بیان اینکه این مسابقات از سطح بالایی برگزار شد، تصریح کرد: ورزشکاران دختر و پسر رده سنی پایه زیر ۷ تا ۱۰ سال به هم رقابت کردند.

رئیس هیئت اسکیت مازندران درباره نفرات برتر این مسابقات گفت: در بخش پسران و در رده سنی زیر هفت سال مهدی حسین‌زاده به مقام اول دست یافت و رایان فدایی و محمد طاها بخشی دوم و سوم شدند.

خیری‌نیا با بیان اینکه در رده سنی هفت سال نیما نوری، آرین قاسمی و امیرعلی عباسی به ترتیب در جایگاه اول تا سوم قرار گرفتند، تصریح کرد: در رده سنی هشت سال ابوالفضل نوپور اول شد و سیدابوالفضل قاسمی در جایگاه دوم قرار گرفت و طاها رفعتی فرد به مقام سوم رسید.

رئیس هیئت اسکیت مازندران درباره نفرات برتر رده سنی ۹ سال اظهار کرد: در این رده سنی محمدعلی حجتی، محمدامین بقایی و طاها آتش‌ران به ترتیب اول تا سوم شدند.

وی با بیان اینکه در رده سنی ۱۰ سال محمد امین بقایی، محمد پارسا کلبادی و فرزاد فرخ‌زاد از رستم‌کلا اول تا سوم شدند، خاطرنشان کرد: درباره نفرات برتر دختران این رقابت‌ها در بخش دختران نیز در رده سنی زیر هفت سال ملینا دیوسالار در جایگاه نخست قرار گرفت و آیدین مهدی‌زاده و پانیا اوشیب نتاج دوم و سوم شدند.

رئیس هیئت اسکیت مازندران با اشاره به اینکه در رده سنی هفت سال هلیا صادقی‌زاده اول شد و راحیل ادیبی و پرنیان رویانیان دوم و  سوم شدند، گفت: در رده سنی هشت سال زهرا کلاری به مقام اول رسید و فرانک نوروززاده و سدنا سادات‌زاده در جایگاه دوم و سوم ایستادند.

خیرنیا با بیان اینکه در رده سنی ۹ سال آیناز یداللهی در جایگاه نخست ایستاد و یسنا مختاری‌نژاد و آیدا حسین‌زاده در مکان‌های دوم و سوم قرار گرفت، افزود: در رده سنی ۱۰ سال طهورا بردر جایگاه نخست قرار گرفت و ملینا رضایی و هلیا مراد جعفری دوم و سوم شدند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *