اعلام آمادگی ستارگان ساری به منظور حضور در رقابتهای لیگ برتر کشتی آزاد

 

اختصاصی نسیم ورزش: باشگاه ورزشی ستارگان ساری که از سال ۹۳ در رقابتهای لیگ برتر کشتی حضور داشته در سال گذشته به عنوان اولین باشگاه ساروی در تاریخ کشتی این شهر  به عنوان نائب قهرمانی رقابتهای لیگ برتر دست یافته و در جام باشگاههای جهان با شکست دادن کشورهای آذربایجان مغولستان بنگلادش و شهرداری همدان درخشش خوبی از خود نشان داده است.

مرتضی قربانی

مدیر عامل این باشگاه که سابقه خوب و درخشانی در عرصه مدیریت رشته ورزشی کشتی داشته و به عنوان دبیر سابق هیات کشتی مرکز استان کارنامه بسیار خوبی از خود نشان داده باز هم با سعی و تلاش خود مهیای حضور در لیگ برتر کشور و حتی لیگ جهانی شده است

حال نوبت مسوولین است که با حمایت از مدیری جوان که لیاقت های خود را در این مسیر ثابت نموده چراغ تنها تیم ساروی و مازندرانی در این عرصه را روشن و منور نگه دارند .

به راستی مسوولین ورزش چقدر در حفظ سرمایه های جوان و آینده دار ورزش استان که در عرصه های مدیریتی نمره قبولی گرفته اند احساس مسوولیت میکنند تا وجود این نوع پتانسیلها کنار نرود .

مرتضی قربانی با اعلام آمادگی تیم ستارگان ساری در رقابتهای لیگ برتر کشتی آزاد گفت: تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا تیم قابل قبولی را به مسابقات روانه کنیم.

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی ستارگان ساری  خاطر نشان کرد: مدیریت ورزشی عشق و علاقه ای مثال زدنی می خواهد که هر فردی نمی تواند در این عرصه موفق باشد.

وی گفت: برنامه ریزی های مدونی برای حضور پرقدرت تیم ستارگان ساری صورت گرفته است که در صورت حمایت مسئولین شاهد حضور تیم قدرتمند در لیگ برتر کشتی آزاد خواهیم بود.

قربانی یادآورشد: برای اعتلای کشتی ساری و شدی دل مردم کشتی فهم ساری تیمی در شان نام کشتی ساری را به این مسابقات روانه خواهیم کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *