اعضا مجمع قطعا به افراد چند شغله و مسئله دار رای نخواهند داد/ در ۴ سال گذشته تمام زحمات هیات بر دوش رفیعی دبیر هیات بود

نسیم ورزش: عضو مجمع انتخابات هیات انجمن های ورزشی مازندران گفت: قطعا اعضای مجمع انتخابات هیات انجمن های ورزشی مازندران به چند شغله ها و چسبیده های ورزشی رای نخواهند داد و افرادی که در چندین هیات نائب رئیس و دبیر هستند و چند مسئولیت هم زمان دارند نمی توانند بعنوان رئیس هیات موفق باشند.علی غفوری

رئیس هیات انجمن های ورزشی میاندرود با بیان اینکه نارسایی زیادی در رشته های ورزشی در این شهرستان وجود دارد تصریح کرد: بخاطر فقدان بودجه و کمبود اعتبارات نتوانستیم فعالیت مطلوبی در خصوص توسعه رشته های ورزشی این هیات انجام دهیم.

غفوری یادآور شد: در دوره مدیریت آهنگری رئیس اداره ورزش و جوانان میاندرود حمایتی از این هیات صورت نگرفت و متاسفانه ایشان نسبت به مسائل و مشکلات ورزشکاران بی تفاوت بود.

وی خاطر نشان کرد: در حالی که هیات های ورزشی شهرستان در شرایط نامناسبی به سر می برند و نمی توانستند به واسطه عدم اعتبارات فعالیتی صورت دهند نعیمی رئیس هیات نیز نتوانست در جهت جذب اعتبارات ورزشی موفق عمل کند.

غفوری افزود: نعیمی آورده و بودجه ای برای توسعه و رشد ورزش های این هیات نداشت و این امر سبب ضعیف شدن فعالیت ورزشکاران شده است.

وی با بیان اینکه بارها مکاتباتی انجام دادیم و مشکلات پیرامون این هیات در میاندرود را به رئیس هیات گوشزد کردیم و خواستار حمایت در جهت رفع موانع پیش روی این هیات در شهرستان شدیم گفت: متاسفانه اقدام مناسبی در جهت رفع مشکلات صورت نگرفت.

رئیس هیات انجمن های ورزشی میاندرود بیان داشت: با وجود مشکلات پیش روی هیات ۲ نفر از شهرستان میاندرود عضو تیم ملی رشته های ورزشی این هیات شده اند.

وی عنوان داشت: در سال ۹۳ تیم طناب کشی میاندرود موفق به کسب عنوان نائب قهرمانی مسابقات استان شد که این با تلاش ورزشکاران و مجموعه اعضای هیات در شهرستان صورت گرفت.

غفوری تاکید کرد: به مردم شهرستان خود نمی توانم دروغ بگویم و به جرات اعتراف می کنم با عدم حمایت مسئولین ورزشی در استان نتوانستیم به اهداف مهم خود دست یابیم .

وی با بیان اینکه در طول سال هیات استان تنها به برگزاری ۲ جلسه اکتفا نمود و در آن جلسات  توانستم به مدت ۵ دقیقه با نعیمی رئیس هیات دیدار داشته باشم گفت: در ۴ سال گذشته بودجه در اختیار هیات های شهرستان نبود و تمام زحمات و مسائل هیات های شهرستان ها و کمیته های استانی بر دوش مهدی رفیعی دبیر این هیات بود و او تمام نابسامانی ها را یک تنه بررسی و مرتفع می کرد.

عضو مجمع انتخابات هیات انجمن های ورزشی مازندران اظهار داشت: هیات انجمن های ورزشی به افرادی نیازمند است که در عمل خادم و دلسوز ورزش باشند.

غفوری خاطر نشان کرد: قطعا اعضای مجمع انتخابات هیات انجمن های ورزشی مازندران به چند شغله ها و چسبیده های ورزشی رای نخواهند داد و افرادی که در چندین هیات نائب رئیس و دبیر هستند و چند مسئولیت هم زمان دارند نمی توانند بعنوان رئیس هیات موفق باشند.

وی گفت: باید دست چند شغله های ورزشی ، افراد مسئله دار و حاشیه ساز در ورزش مازندران توسط دستگاه ورزش قطع شود تا شاهد حضور افراد توانمند در راس هیات ها باشیم.

رئیس هیات انجمن های ورزشی میاندرود عنوان داشت: در حال حاضر عدم حضور نعیمی و مدیریت از راه دور ایشان مشکلاتی را در روند فعالیت های هیات به وجود آورده است و در این بین حضور رفیعی دبیر هیات استان بخشی از این نارسایی ها را مرتفع کرده است.

  1. عمادی

    با تشکر از آقای غفوری حرف دل خیلی از ورزشکارارو زدن ، متاسفانه با کم توجهی مسئولین بیشتر روستاهای شهرستان فاقد امکانات ورزشی مناسب هستند و این مسئله باعث شده که استعدادهای فراونی که در سطح شهرستان وجود دارند شکوفا نشوند

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *