اعضای هیأت رئیسه بدمینتون مازندران معرفی شدند

 
نسیم ورزش: طی مراسمی که با حضور دکتر قاسم بعیشه مدیرکل اقتصاد و دارایی استان مازندران ، دکتر سعید نجاریان رئیس کمسیون بودجه شورای شهر ساری، مجید مخلصی ذیحساب اداره کل ورزش و جوانان مازندران ، عسگری علیخان زاده ذیحساب اداره اقتصاد و دارایی استان ، رحیم رستمی فرد ذیحساب اداره کل ثبت احوال استان، سید علی ساداتی مدیر تربیت بدنی آموزشگاههای مازندران برگزار شد.

10
در این مراسم امیرفخریان رئیس هیأت بدمینتون مازندران ضم تشریح عملکرد هیأت و جایگاه استان در بدمینتون کشور ، از میزبانی مازندران در مسابقات قهرمانی بدمینتون آقایان و بانوان و پیشکسوتان کشور ، جشنواره مسابقات قهرمانی بدمینتون کشور و افزایش تعداد هیئت های شهرهای مختلف این دیار خبر داد و از حضور مسئولین مذکور در این مراسم و عضویت در هیأت بدمینتون مازندران به نیکی یاد کرد.

 

نجاریان عضو شورای شهر ساری ، عضو هیئت رئیسه کمیته فوتسال کشورمان و یکی از مدعوین این جلسه در سخنانی اظهار داشت : ما نیز از ورزش ساری ، هیئت های ورزشی و البته بدمینتون این شهر و مازندران در راستای شکوفایی بیش از پیش حمایت خواهیم کرد .

 

 مدیرکل اقتصاد و دارایی استان نیز در سخنانی با اشاره به اینکه در حد توان و امکانات موجود از ورزش مازندران حمایت خواهیم کرد ، گفت : بدمینتون استان باید در لیگ برتر نماینده ای مقتدر داشته باشد .

 

وی بر تجهیز این هیأت ورزشی در استان به خانه مخصوص و یا سالن اختصاصی تمرین بدمینتون تأکید کرد و گفت: ورزش مازندران دارای پتانسیل غنی است که با برنامه ریزی و سرمایه گذاری هدفمند می توانیم دستاوردهای خوبی را به دست آوریم .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *