اعضای مجمع هیئت شمشیربازی استان مازندران برای مدت ۴ سال منصوب شدند

   

نسیم ورزش: در حضور سید غلامرضا رضوی معاون توسعه امور ورزشی و حسین بریمانی رئیس گروه توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای استان، اعضای مجمع هیئت شمشیربازی استان برای مدت ۴ سال منصوب شدند.


سید غلامرضا رضوی با توصیه به اعضای مجمع کلیه هیئت های ورزشی استان گفت: اعضا مجمع می بایست عملکرد و فعالیت دوره ۴ ساله رئیس هیئت مربوطه را نظارت کنند تا در صورت کم کاری و یا عدم فعالیت نسبت به عزل رئیس هیئت اقدام کنند.

وی با اشاره به اینکه آموزش و پرورش و موسئسات عالی دانشگاه ها رکن اصلی توسعه ورزش محسوب می شود، اذعان داشت: کشف استعداد، نخبه ورزشی و برگزاری دوره کلاس های آموزشی مربیگری و داوری موضوع اصلی تمامی هیئت های ورزشی در استان است.

رضوی در ادامه از کسب ۳۳۴ مدال جهانی،آسیایی و بین المللی در سال گذشته خبر داد و افزود: استان های دیگر از نظر افتخارآفرینی و کسب مدال در ورزش قابل قیاس با استان مازندران نیستند و این موفقیت به برکت همت و تلاش جامعه ورزش استان است.

معاون توسعه امور ورزشی قهرمانی مازندران درباره افراد بازنشسته در کاندیداتوری هیئت های ورزشی استان ها گفت: با توجه به اینکه روسای هیئت های ورزشی استان ها در قبال فعالیتی که دارند، حقوق دریافت نمی کند پس این فعالیت شان شغل محسوب نمی شود و بازنشستگان برای کاندیداتوری شدن هیئت های ورزشی استان ها هیچ گونه مشکلی ندارند.

حسین بریمانی نیز در این جلسه بیان داشت: اعضا مجمع هیئت های ورزشی برای موفقیت هیئت مربوطه تلاش خوبی از خودشان نشان می دهند که این فعالیت قابل تمجدید است.

رئیس گروه توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای مازندران با بیان اینکه تا پایان سال ۹۴ برای انتخاب رئیس هیئت های ورزشی ۱۲ مجمع دیگر برگزار خواهد شد، اذعان داشت: انتخابات برخی از هیئت های ورزشی استان را پیش رو داریم که جهت اجرای سیاست های اداره کل در راستای انتخاب اعضای مجمع جلسه و نشست قبل از انتخابات مجمع هیئت ها برگزار می شود.

بریمانی گفت: برای نخستین بار است که اعضا مجمع در جلسه ای قبل از انتخابات دعوت شدند تا ابلاغ خود را دریافت نموده و از جایگاه مربوطه در انتخاب و بررسی عملکرد رئیس هیئت بیشترآگاه شوند.

 وی تصریح کرد: جهت ثابت نمودن بی طرفی اداره کل در انتخاب هیئت های ورزشی، انتخابات پنج هیئت نماینده شهرستان ها در مجمع و انتخابات رئیس هیئت یک رشته ورزشی رای دهندگان تنها با ایجاد یک علامت در برگه انتخابات که اسامی کاندیداها قید شده، کاندیدا مورد نظر خود را انتخاب می نمایند.

رئیس گروه توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای مازندران با بیان اینکه پیگیر برگزاری مجامع عمومی سالیانه هیئت ها جهت بررسی عملکرد در طول سال هستیم، خاطرنشان کرد: اداره کل ورزش و جوانان مازندران در انتخاب افراد برای ریاست هیئت های ورزشی بی طرف بوده و کاندیدایی که از سوی اعضا مجمع برای ریاست انتخاب می شود، مورد حمایت اداره کل ورزش و جوانان استان خواهد بود.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو