اعزام ۱۴شناگر گیلانی به مسابقات قهرمانی کشور

 

 نسیم ورزش: دبیر هیات شنا شیرجه و واترپلوی استان گیلان گفت : ۱۴ شناگر گیلانی به مسابقات قهرمانی کشور اعزام شدند .

عباس سلیمی افزود : رقابت های شنای مسافت بلند قهرمانی پسران رده های سنی کشور از عصر دیروز در اصفهان آغاز شده و ۱۴ شناگر گیلانی نیز در این دوره از رقابت ها حضور یافته اند .

وی اظهار کرد : بر این اساس ، اعضای تیم شنای گیلان ر ا در رده سنی ۱۱ و ۱۲سال ، ایلیا نادرنژاد ، رهام گل مقدم ، محمد زاد صیادان ، کوشا آموزش و محمد صالح پور خرمی تشکیل می دهند .

سلیمی ادامه داد : همچنین در رده سنی ۱۳ و ۱۴ سال ، امیر فتحی مقدم ، مازیار یگانه ، عرفان بهره ور ، امیر نیم زرچی و سینا نصراله زاده اعضای تیم شنای پسران گیلان را در رقابت های قهرمانی کشور تشکیل می دهند .

وی بیان کرد : مهدی رمضانی ، آرین خوش اخلاق ، امیر محمد بایرامی و علی قوامی پور ترکیب تیم شنای گیلان را در رده سنی ۱۵ تا ۱۷سال قهرمانی کشور تشکیل می دهند و ایمان سلمسدانی مربیگری و ابوطالب مشهور نیز سرپرستی تیم شنای گیلان را بر عهده دارند .

دبیرهیات شنا ، شیرجه و واترپلوی گیلان خاطرنشان کرد : اعضای تیم شنای گیلان پس از برگزاری یکدوره مسابقه انتخابی استانی شناسایی شده و طی تمرین و هماهنگی های لازم به این رقابت ها اعزام شده اند .

  دبیر هیات شنا شیرجه و واترپلوی استان گیلان افزود : با توجه به تصمیم کادر فنی تیم ملی ، این مسابقات اولین مرحله انتخابی تیم شنای رده های سنی برای دعوت به اردوی تیم ملی جهت اعزام به مسابقات رده های سنی آسیایی ۲۰۱۵ تایلند خواهد بود و امیدواریم که شناگران گیلانی در این مرحله بتوانند نتایج خوبی را کسب کنند .

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *