اعزام کشتی‌گیر مازندرانی به مسابقات کشتی دانشجویان جهان

مربی کشتی سوادکوه‌شمالی از اعزام کشتی‌گیر مازندرانی به مسابقات کشتی دانشجویان جهان در ترکیه خبر داد.

 اعزام کشتی‌گیر مازندرانی به مسابقات کشتی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، مجتبی ابراهیمی با اشاره به اینکه این شهرستان دارای استعداد‌ در رشته‌های ورزشی مختلف است، گفت: هدایت مناسب برای استفاده بهینه از توانمندی‌های ورزشی شهرستان می‌تواند به افتخارات جهانی و ملی منجر شود.

وی با تقدیر از فعالان ورزشی و با تبریک هفته تربیت‌بدنی و ورزش، افزود: امنیت و سلامت دو نعمت اساسی برای جوامع مطرح است که ورزش می‌تواند نقش برجسته‌ای در دست‌یابی به آنها داشته باشد.

مربی کشتی سوادکوه‌شمالی از اعزام محمد‌جواد ابراهیمی به مسابقات کشتی دانشجویان جهان خبر داد و خاطر‌نشان کرد: محمد‌جواد ابراهیمی کشتی‌گیر سوادکوه‌شمالی در وزن ۸۶ کیلو‌گرم به عنوان عضو تیم کشتی آزاد دانشجویان ایران به دوازدهمین دوره مسابقات کشتی آزاد و فرنگی دانشجویان جهان از ۴ تا ۹ آبان‌ماه در کشور ترکیه اعزام می‌شود.

مشاور ورزشی فرماندار سوادکوه‌شمالی به آثار ورزش در جامعه اشاره و اظهار کرد: رواج نشاط و امید در جامعه، کاهش آسیب‌های فرهنگی و اجتماعی و کسب افتخار و غرور ملی از فواید ورزش در جامعه است.

وی با بیان اینکه ۱۵ رشته ورزشی در سوادکوه‌شمالی فعال است، گفت: ۳۵۰ ورزشکار سازمان یافته و ۲۲ مربی کارت‌دار در سوادکوه‌شمالی فعالیت می‌کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو