اعزام دو تیم عملیاتی آتش نشانی برای امدادرسانی حادثه پلاسکو

نسیم ورزش : مدیرعامل سازمان آتش نشانی ساری گفت: برای امدادرسانی حادثه پلاسکو دو تیم کامل امدادی از سازمان آتش نشانی شهرداری ساری به تهران اعزام شد.

 

امدادرسانی حادثه پلاسکو

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، حسن سیدی اظهار داشت: سازمان آتش نشانی در بخش تجهیزات فنی فردی و عملیاتی به روز است.

وی با بیان اینکه در حال حاضر سازمان آتش نشانی شهرداری ساری از لحاظ خودرویی مجهز و در بخش امدادی با داشتن نردبان ۳۲ متری به عنوان شهر معین در مازندران محسوب می‌شود، افزود: در حال حاضر سازمان آتش نشانی شهرداری ساری به عنوان استان معین در کشور مطرح است.

مدیر عامل سازمان آتش نشانی شهرداری ساری، تصریح کرد: سازمان آتش نشانی ساری دارای شش ایستگاه و ۴۰ خودروی عملیاتی است و برای امدادرسانی به حادثه پلاسکو نیزدو تیم کامل امدادی اعزام شد.

آغاز پیش فروش اینترنتی بلیط‌های جشنواره فیلم فجر

احد جاودانی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران از پیش فروش اینترنتی بلیط‌های سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر خبر داد.

وی افزود: پیش فروش اینترنتی بلیط‌های سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر از ساعت ٨ صبح امروز ( ٧ بهمن) آغاز شد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران خاطرنشان کرد: علاقمندان می‌توانند نسبت به خرید اینترنتی بلیط از طریق ورود به نشانی cinogram   اقدام کنند.

پذیرش ۱۵۳۵ درخواست در دادگستری مازندران

معاون قضایی رئیس کل دادگستری مازندران گفت: از ابتدای امسال تا پایان آذر ماه، هزار و ۵۳۵ درخواست برای ماده ۴۷۷ مورد پذیرش قرار گرفته است.

صفدر قنبر زاده افزود: از ابتدای امسال تا پایان آذر ماه پرونده‌هایی که آرا آنها در محاکم مختلف قضایی قطعی شده بود در جلسات و دیدارهای مردمی در روزهای هفته و ملاقات ویژه مردمی سه شنبه هر هفته پذیرش شده بود، مورد رسیدگی قرار گرفت.

وی نحوه بررسی ماده ۴۷۷ را نیز تشریح کرد و افزود: طبق دستور العمل اجرایی پس از دریافت لوایح از سوی متقاضی که شرط پذیرش آن هم استدلالی بودن لایحه است به همراه آخرین رای قطعی و تصویر رای دادگاه بدوی نسبت به ثبت آن اقدام  شده است.

فعال شدن سایت پیش خرید بن کتاب

عباس زارع، معاون فرهنگی و هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران از فعال شدن سایت پیش خرید بن کتاب با تخفیف ٢� درصدی خبر داد.

وی گفت: با توجه به برگزاری نمایشگاه بین المللی کتاب مازندران  ٢١ بهمن، برای رفاه حال بازدید کنندگانی که قصد خرید از نمایشگاه کتاب را دارند؛ سایت پیش خرید بن کتاب با تخفیف ۲۰ درصد تا سقف یک میلیون ریال تا تاریخ ١٣ بهمن فعال است.

زارع خاطرنشان کرد: مردم فرهیخته و فرهنگی دوست مازندران می‌توانند از طریق لینک (bon.tibf.ir  ) نسبت به عضویت و پیش خرید بن کتاب اقدام  و با حد اقل زمان صرف شده از شعبه بانک شهر مستقر در محل برگزاری نمایشگاه کتاب با همرا داشتن کارت ملی، بن کارت تخفیف خود را دریافت کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *