اعتراض پرهام و حسین‌زادگان از غیبت سرمایه‌گذار جدید

نسیم ورزش : مدیرعامل باشگاه فوتبال نساجی مازندران گفت: انتظار داشتیم که آقای انصاری در جلسه حاضر بودند و غیبت وی، با اعتراض پرهام و حسین‌زادگان قرار گرفت و این غیبت برای آنها، علامت سؤال بود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، عبدالحمید رمضانی با بیان اینکه برای روشن شدن وضعیت باشگاه نساجی، جلسه‌ای با حضور مسؤولان ذیربط برگزار شد، اظهار کرد: آقایان حسین‌زادگان، بهروان، نماینده تام‌الاختیار سرمایه‌گذار جدید، پرهام و کارشناس حقوقی مجموعه هلدینگ فراز در این جلسه حضور داشتند.

وی افزود: این جلسه به‌دلیل حضور نیافتن شهروز انصاری سرمایه‌گذار جدید باشگاه نساجی با تأخیر ۴۵ دقیقه‌ای آغاز شد و ماحصل جلسه با آن چیزی که در رسانه‌ها خواندم، تفاوت داشت.

مدیرعامل باشگاه فوتبال نساجی مازندران با بیان اینکه بهروان از اول جلسه حضور داشت و در تمام تصمیم‌گیری‌ها نقش مهمی داشته است، تصریح کرد: چند دقیقه مانده به اتمام جلسه به‌دلیل درد کلیه مجبور به ترک جلسه شد.

رمضانی ادامه داد: انتظار داشتیم که آقای انصاری در جلسه حاضر بودند و غیبت وی، با اعتراض حسین‌زادگان و پرهام قرار گرفت و این غیبت برای آنها، علامت سؤال بود.

وی به صحبت‌های مطرح‌شده در جلسه اشاره کرد و گفت: در ابتدا آقای بهروان توضیحاتی در مورد فعالیت ۸ ساله پرهام به‌عنوان مالک باشگاه نساجی ارائه داد.

مدیرعامل باشگاه فوتبال نساجی مازندران اضافه کرد: آقای پرهام، واضح، روشن و شفاف اعلام کرد که تیم را هبه می‌کند و فقط خریدار باید ۳۵ درصد از مطالبات بازیکنان و کادر فنی را با توجه به مندرجات و اسناد، بدهی به فدراسیون در سنوات گذشته و هتل‌ها پرداخت کند.

رمضانی با بیان اینکه ابتدا نماینده تام‌الاختیار آقای انصاری این خواسته پرهام را قبول کرد، افزود: بعد از مشورت تصمیم بر این شد که نحوه تسویه حساب به چه شکل باشد.

وی ادامه داد: آقای پرهام به هیچ‌وجه نخواستند که ۳ میلیارد تومان به حساب شخصی‌اش واریز شود و اعلام کرد که یک چک ۳ میلیارد تومانی تضمینی دست یک حَکَم مانند بهروان یا حسین‌زادگان قرار گیرد.

مدیرعامل باشگاه فوتبال نساجی مازندران اظهار کرد: قرار شد جلسه‌ای برگزار شود و در آن یک نماینده از طرف آقای پرهام، یک نماینده از طرف آقای انصاری، یک نماینده از بخش مالی اداره‌کل ورزش و جوانان و نماینده‌ای از هیأت فوتبال استان حضور داشته باشند و بازیکنان و اشخاصی که از سنوات گذشته طلبکار هستند، مراجعه کنند و درصدی از طلب‌شان پرداخت و تسویه حساب گرفته و ضمیمه چک‌ها شود، الباقی ۳ میلیارد تومان به نماینده آقای انصاری که در آن جلسه هستند داده شود و تسویه حساب را به پرهام دهند، حسین‌زادگان هم قبول زحمت کرد که این اتفاق بیفتد.

رمضانی با بیان اینکه در ابتدای جلسه نماینده سرمایه‌گذار جدید گوش کرد و همراه بود، تصریح کرد: ولی بعد از مشورت تلفنی با آقای انصاری اعلام کرد که بدهی باشگاه نساجی را اداره‌کل ورزش تقبل کند که مورد تأیید پرهام و حسین‌زادگان قرار نگرفت.

مدیرعامل باشگاه فوتبال نساجی مازندران به نتیجه جلسه اشاره کرد و گفت: بنا شد نماینده حقوقی هلدینگ فراز، پیش‌نویسی از توافق‌نامه تهیه کند و تا فردا به رؤیت انصاری و پرهام برسد و اگر انصاری آن را امضا کند، پرهام هم تیم را هبه خواهد کرد.

وی در پایان گفت: امیدواریم طرفین به نکات مثبت برسند و تیم فوتبال نساجی از وضعیت بحرانی خارج شود چرا که بعد از برطرف شدن مشکلات با اضافه کردن چند بازیکن در خطوط مختلف می‌توانیم به صعود تیم امیدوار باشیم و دغدغه ۲۳ ساله مردم و هواداران برطرف شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو