بازهم سیاسی کاری در فوتبال ساری!!!/ خودزنی برخی از روسای هیأت های ورزشی چرا؟/ اعتراض شدید واگذاری از نقدهای غیرمنصفانه عملکرد کشتی گیران ساحلی مازندران

نسیم ورزش/ شعبان وفایی نژاد: خودزنی برخی از روسای هیأت های ورزشی چرا؟

متأسفانه مدتی در ورزش مازندران باب شده که برخی از روسای هیأت های ورزشی به بهانه های مختلف به دنبال تخریب و تضعیف همکاران خود و سایر رشته ها هستند که به هیچ عنوان اینگونه اظهار نظرها تأمین کننده منافع ورزش استان نیست و ضرورتی هم ندارد رئیس هیأت دیگر این نتایج ورزشکاران هیأت دیگر به عنوان ناکامی شعار دهند ؛ دخالت روسای هیأت ها علیه همدیگر به هیچ عنوان تأمین کننده مصلحت ورزش مازندران نیست در رابطه با نتایج قهرمانان هر رشته باید اولاً روسای هیأت ، کارشناسان و پیشکسوتان همان رشته و خبرنگاران صاحب نظر مدیریت و معاونین اداره کل ورزش و جوانان نظر فنی و حقیقی دهند نه اینکه رئیس هیأت رشته ای دیگر به جهت تسویه حساب شخصی جهت تخریب و تضعیف عملکرد قهرمانان این رشته به دنبال جوسازی و سیاه نمایی باشند که کار قشنگی هم نمی باشد .مقاله

فرصت بادآورده ای که سوریان از آن استفاده نکرد

فرصت بادآورده ای که سوریان از آن استفاده نکرد برابر قوانین فدراسیون جهانی کشتی اگر کشتی گیری بنابر دلایلی عدم رعایت قوانین جوانمردانه باعث شکست وی ارزیابی شود از جدول مسابقات اخراج می شود اما در رابطه با حمید سوریان علیرغم اینکه وی به علت حرکت غیراخلاقی اخراج شد با اشتباه جدول نویسان دوباره وارد جدول مسابقات شد و با حکم قرعه به حریف کره شمالی برخورد کرد که در این دیدار نیز تن به شکست داد و از جدول مسابقات حذف شد تا از فرصت بادآورده ای که برای کسب سهمیه المپیک نصیبش شده بود نتواند به خوبی استفاده کند.

اعتراض شدید واگذاری از نقدهای غیرمنصفانه عملکرد کشتی گیران ساحلی مازندران

عزیز واگذاری سرمربی تیم کشتی ساحلی استان مازندران در مسابقات قهرمانی کشور گفت: اولاً هم نتایج امسال و هم نتایج سال های گذشته کشتی گیران ساحلی به هیچ احدی که از خانواده کشتی مازندران نمی باشد  ، ارتباط ندارد ما امسال اقدام به جوانگرایی کامل تیم منتخب مازندران در قهرمانی کشور کرده ایم ، نوجوانان و جوانان مازندرانی در قهرمانی کشتی ساحلی کشور عالی ظاهر شده اند .

وی افزود : در قهرمانی کشتی ساحلی بزرگسالان هم ما تیمی در حد تیم سوم و چهارم مازندران در قهرمانی کشور استفاده کرده ایم و همه نفرات تیم مل در حد توان خود خوب ظاهر شده اند و هیچ یک از کشتی گیران ما کم فروشی نکردند . واگذاری یادآور شد: برخی از افراد متأسفانه مثل اینکه چشم انتظار این بودند که از نتایج کشتی گیران جوان ما در مسابقات بزرگسالان عقده گشایی علیه مسئولین هیأت کشتی مازندران داشته باشند که این تفکر ناصوابی است .

بازهم سیاسی کاری در فوتبال ساری

همه عوامل بدبختی ها و ناکامی و شکست ها و نابودی فوتبال ساری از دخالت سیاسیون در فوتبال مرکز استان است ، چند سالی است که سیاسیون در آستانه تبلیغات انتخابات زیرتابوت فوتبال ساری مارش تبلیغاتی جهت جلب توجه در آرای انتخابات می اندازند .

طی ۴ سال گذشته هیچ یک از سیاسیون به داد فوتبال این شهر نرسیده اند حال آنکه اینک مدعی شده اند با کلی اعتبارات مالی برای نجات مرده ای که بوی تعفن آن باعث فراری دادن علاقمندان به فوتبال شده ادعای معجزه گری و زنده کردن این جسد متعفن را دارند .

ایکاش سکان هدایت فوتبال ساری و تیم های فوتبالی باشگاهی در لیگ هایی که نماینده مازندران در کشور هستند به دست اهل فوتبال و حامیان ودلسوزان واقعی فوتبال سپرده می شد ؛ اسم عوض کردن تیمی آنهم در آستانه مسابقات کدام مشکل فوتبال ساری را مرتفع می سازد ؟ باید دید آیا فردای اعلام نتایج انتخابات بازهم آقایان مدعی حمایت از فوتبال در لیگ ها خواهند بود .

ایکاش مسئولین برپا کننده مصاحبه مطبوعاتی مدعیان حمایت از فوتبال این شهر از منتقدین و کارشناسان ورزشی هم دعوت می کردند که به سوألات آنها نیز پاسخ داده می شد .البته اینگونه مصاحبه های مطبوعاتی تنها برای بهره برداری تبلیغاتی بوده چرا آقایان از رئیس هیئت فوتبال ساری جهت مراسم معارفه مالک جدید دعوت به عمل نیاوردند .

درخواست دبیر هیئت کشتی شهرستان ساری

مرتضی قربانی دبیر هیئت کشتی شهرستان ساری با بیان اینکه باید قدری به رئیس هیئت کشتی ساری زمان داده شود ، گفت: جواد واحدی واقعاً در خدمت به کشتی مرکز مازندران است و در این جایگاه منشأ خدماتی شایسته به کشتی ساری بوده است .

قربانی افزود : ما هر درخواستی در حوزه کمک به کشتی ساری از جواد واحدی فرماندار این شهر داشته ایم ایشان انصافاً کمک های قابل توجهی به کشتی ساری کرده است اما اینک او فرصت کافی در اختیار ندارد و باید قبول کنیم فرماندار یک شهر قطعاً مشغله های فراوانی دارد اما آنجا که لازم باشد واقعاً فرصتی را برای ساماندهی امورات مربوط به کشتی این شهر اختصاص می دهد .

مرتضی قربانی با اشاره به انتقادات سازنده شعبان وفایی نژاد در خصوص وضعیت کشتی ساری ، یادآور شد: نقدهای فنی ایشان همواره مورد احترام قرار دارد اما ما نیز اعتقاد داریم جواد واحدی در خدمت به کشتی این شهر از هیچ کوششی فروگذاری نکرده است . دبیر هیئت کشتی شهرستان ساری بر انتقادات سازنده شعبان وفایی نژاد در راستای کمک به کشتی ساری مهر تأئید زد و خاطر نشان کرد: مطمئناً این روند می تواند در پویایی کشتی ساری مفید واقع شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *