اشتباهی که مدال سونامی تکواندو را پراند / عاشورزاده: کنترل بازی را نداشتم!

نسیم ورزش :  اشتباهی که مدال سونامی تکواندو را پراند / عاشورزاده: کنترل بازی را نداشتم! / فرزان عاشورزاده گفت: می‌خواستم با طلای خود پیام‌آور شادی برای مردم کشورم باشم تا آن‌ها را خوشحال کنم، اما نتوانستم و شرمنده شدم.
اشتباهی که مدال سونامی تکواندو را پراند
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬ فرزان عاشورزاده با یک برد و یک باخت مقابل تکواندوکاران استرالیا و ایتالیا فینال گرندپریکس امارات را از دست داد. فرزان می‌گوید‌: «فینال رقابت‌های گرندپریکس امارات یکی از مسابقات مهم و تأثیرگذار بود که ۸۰ امتیاز داشت. در این مسابقه ۱۶ تکواندوکار برتر دنیا با هم رقابت می‌کردند. بنابراین سطح فنی مسابقات خیلی بالا بود. من تمام تمرکزم را گذاشته بودم که در فینال به مدال دست پیدا کنم، اما متأسفانه مقابل حریف ایتالیایی نتیجه را واگذار کردم و حذف شدم.»
عاشورزاده به شکست مقابل حریف ایتالیایی اشاره می‌کند‌: «یکی از دلایلی که باعث شد مقابل حریف ایتالیایی‌ام شکست بخورم عدم مدیریتم بود. گاهی اوقات امتیازاتم از او بالاتر بود، اما متأسفانه آن‌ها را حفظ نکردم و همین موضوع باعث شد او از من پیشی بگیرد. به نظرم کنترل بازی را نداشتم و در مدیریت بازی کمی اشتباه داشتم و همین موضوع باعث شد نتوانم بازی را مدیریت کنم.»
او شکستش را توجیه نمی‌کند‌: «با این صحبت‌ها نمی‌خواهم باخت خودم را در فینال رقابت‌های گرندپریکس توجیه کنم، اما با روندی که در این مدت داشتم، امیدوارم شرایطم بهتر شود.»
سونامی تکواندو می‌گوید‌: «می‌خواستم با طلای خود پیام‌آور شادی برای مردم کشورم باشم تا آن‌ها را خوشحال کنم، اما نتوانستم و شرمنده شدم. برای طلا و خوشحالی مردم به امارات آمده بودم ولی تکواندو ورزش ثانیه‌هاست و شرمنده مردم شدم که نتوانستم انتظارات آن‌ها را برآورده کنم.»
عاشورزاده با انتخابی‌ها مشکلی ندارد‌: «برای حضور در رقابت‌های قهرمانی جهان هر تصمیمی که سرمربی تیم ملی بگیرد اطاعت می‌کنیم. اگر عسگری نظرش بر این باشد که برای رقابت‌های قهرمانی جهان انتخابی برگزار شود ما هم حضور پیدا می‌کنیم و هیچ فرقی برای ما ندارد. به طور حتم برای اینکه قهرمان دنیا شویم باید همه سختی‌ها را به جان خرید و من هم برهمین اصل تلاش می‌کنم که در رقابت‌های جهانی بهترین نتیجه را بگیرم و برای انتخابی المپیک آماده شوم.»
او با اشاره به تمریناتش ادامه می‌دهد‌: «پس از چند روز استراحت تمرینات را شروع می‌کنم تا با نگاهی رو به جلو تمریناتم را انجام می‌دهم و سعی می‌کنم اشتباهات گذشته را تکرار نکنم و برای انتخابی تیم ملی آماده باشم.»
سونامی تکواندو برای مدال‌آوری خودش را آماده می‌کند‌: «قطعاً اینکه نماینده ایران در رقابت‌های مختلف هستم من را قانع نمی‌کند. تمام تلاش من این است که بتوانم عملکرد خوبی در مسابقات داشته باشم. به همین دلیل می‌جنگم تا درگام اول در مسابقات جهانی و بعد از آن المپیک مدالی که شایسته آن هستم را به دست آورم.»
عاشورزاده می‌گوید‌: «ورزش حرفه‌ای غیرقابل پیش‌بینی است و اصلاً نمی‌شود نتیجه را از قبل پیش‌بینی کرد. ورزش حرفه‌ای بالا و پایین دارد، اما از شرایط خودم خیلی راضی هستم و برای حضور در میدان مسابقه لحظه‌شماری می‌کنم. امیدوارم یک مدال خوشرنگ کسب کنم و کابوس عدم کسب مدال‌آوری‌هایم را جبران کنم.»

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو