اشتباهات فردی باعث شکست شهروند ساری شد

پایگاه خبری ورزشی نسیم ورزش : مدیرعامل تیم لیگ برتری شهروند ساری، شکست تیمش برابر تیم گیتی پسند اصفهان در هفته دوم مسابقات لیگ برتر فوتسال باشگاههای کشور را اشتباهات فردی بازیکنان این تیم بیان کرد.

شهروند ساری

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ورزشی نسیم ورزش ، سعید نجاریان گفت: بازی را خوب و نزدیک به تیم گیتی پسند درخانه حریف آغاز کردیم و تا حدودی تا ۱۰دقیقه نخست نیمه اول برابر بودیم.

در چهارچوب هفته دوم از رقابتهای لیگ برتر فوتسال کشور از ساعت ۱۸ غروب جمعه ۱۵ مرداد ۹۵ تیم شهروند ساری در سالن پیروزی اصفهان میهمان تیم گیتی پسند اصفهان  بود و درپایان با نتیجه ۵ بر صفر مقابل این تیم شکست را پذیرا شد.
وی افزود : پس از آن و با اشتباه ‘ سعید بلباسی ‘ که گل خودی به ما زد، روند گلزنی اصفهانی ها را آغاز کرد و باعث شد تا تیم شهروند گل های بعدی را نیز دریافت کند.
مدیرعامل تیم لیگ برتری شهروند ساری گفت : در هفته نخست مسابقات هم در ساری ، بازیکنان ما اشتباهات زیادی داشتند و با همین اشتباهات جلوی تماشاچیان خودی تن به شکست دادیم.
نجاریان افزود : امیدواریم روند تیمی شهروند دربازی ها پیش رو بهتر وبهتر شود.

وی درخصوص عملکرد رعدی سرمربی تیم شهروند نیز گفت : در آغاز فصل هستیم و قضاوت کردن در مورد تیم از الان زود است .
نجاریان افزود : البته ما مربی بزرگ و کاربلدی همچون رعدی به عنوان سرمربی تیم شهروند داریم وبه روزهای خوش آینده با این مربی امیدوار هستیم.
تیم فوتسال شهروند ساری در چارچوب هفته دوم مسابقات لیگ برتر فوتسال باشگاههای کشور جمعه شب در دیداری بیرون از خانه در اصفهان با نتیجه پرگل ۵ برصفر مغلوب تیم گیتی پسند اصفهان شد.
تنها نماینده مازندران با قبول دومین شکست این فصل خود در دو بازی آغاز لیگ به رده انتهای جدول رده بندی ۱۵ تیمی لیگ برتر فوتسال باشگاههای کشور سقوط کرد.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *