اسکواش‌کاران مازندرانی به مسابقات لیگ یک کشور اعزام شدند

نسیم ورزش: مدیرعامل باشگاه شهدای غواص مازندران از اعزام تیم شهدای غواص مازندران به نمایندگی از اسکواش استان به رقابت‌های لیگ قهرمانی کشور در استان یزد خبر داد.

مسابقات اسکواش مردان

محمدعلی رضازاده از اعزام تیم اسکواش این باشگاه به مسابقات لیگ یک اسکواش کشور به استان یزد خبر داد و گفت: این مسابقات به‌صورت رفت و برگشت در این استان به مدت دو روز برگزار می‌شود که تیم شهدای غواص مازندران به‌عنوان نماینده استان در این رقابت‌ها شرکت می‌کند.

وی افزود: تیم شهدای غواص مازندران با پنج بازیکن، یک مربی و سرپرست در این رقابت‌ها حضور دارد.

مدیرعامل باشگاه شهدای غواص مازندران با بیان اینکه بازی تیم شهدای غواص مازندران در مسابقات لیگ اسکواش با تیم خراسان شروع می‌شود، خاطرنشان کرد: در دیگر بازی‌های این رقابت‌ها قرار است این تیم در برابر تیم استیلای کویر یزد، هیئت سمنان، هئیت کرمان و هیئت اسکواش کیش به رقابت بپردازد.

این مسئول ادامه داد: مسابقات برگشت این دوره از رقابت‌ها نیز در خراسان رضوی پیگیری می‌شود.

رضازاده با بیان اینکه همه تجهیزات لازم برای حضور تیم مازندران در این رقابت‌ها فراهم شد، تصریح کرد: مراسم بدرقه این تیم با حضور مسئولان استانی امروز انجام شد.

وی یادآور شد: تیم شهدای غواص را را در این رقابت‌ها اشکان اتحادی سرمربی، محمدحسین مومنی، شاهین عبدالله‌نژاد، حسام رعیت‌پناه، سهند قاصدآبادی و بهرام قاصدآبادی به‌عنوان بازیکن و ساعد باقرپسندی به‌عنوان سرپرست همراهی می‌کنند.

مدیرعامل باشگاه شهدای غواص مازندران در پایان گفت: میزبانی این دوره از رقابت‌ها برعهده شهرداری یزد است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو