اسنوکرباز ایران در یک قدمی مدال طلای جهانی

نسیم ورزش : «سهیل واحدی» اسنوکرباز ایران در پیکارهای اسنوکر قهرمانی جهان با پیروزی مقابل حریفی از ایرلند شمالی راهی فینال این رقابت ها شد.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، مرحله نیمه نهایی رقابت های اسنوکر قهرمانی جهان دوشنبه شب برگزار شد که سهیل واحدی در یک دیدار نزدیک و نفس گیر موفق شد با نتیجه ۷ بر ۶ مقابل «دکلان برنان» از ایرلند شمالی به پیروزی برسد و به فینال راه یابد.
واحدی امروز (سه شنبه) در دیدار فینال اندرو پاگت از ولز را پیش رو دارد. پاگت نیز در مرحله نیمه نهایی موفق ضد «پانکاج ادوانی» حریف عنوان دار هندی که سابقه چندین دوره قهرمانی جهان را در کارنامه خود دارد با نتیجه ۷ بر ۲ شکست دهد.
واحدی برای رسیدن به فینال رقابت های اسنوکر قهرمانی جهان موفق به کسب ۹ پیروزی در مقابل حریفانی از کشورهای آلبانی، ایسلند، ژاپن، پاکستان، لهستان، اسکاتلند، آلمان، ایرلند و ایرلند شمالی شده است.
رقابت های اسنوکر قهرمانی جهان از ۲۹ آبان در بخش مردان، پیشکسوتان و بانوان به میزبانی کشور قطر آغاز شده و امروز (سه شنبه) با معرفی قهرمان به پایان می رسد.
تیم ایران با ترکیب سهیل واحدی، امیر سرخوش، حامد ذره دوست و آرمان دیناروند در بخش مردان و اکرم محمدی در بخش بانوان و جهانگیر حبیب زاده دهکردی، علی بصیری در بخش پیشکسوتان به سرمربیگری کامران شهلا در رقابت های اسنوکر قهرمانی جهان شرکت کرده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو