اسماعیل پهلوان: ورزش همگانی در روند توسعه سلامت تاثیر گذار است

نسیم ورزش: اسماعیل پهلوان: ورزش همگانی در روند توسعه سلامت تاثیر گذار است/ از تبیین سیاست های جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان آمل تا استقرار دفتر نمایندگی ورزش و جوانان در دابودشت.

به گزارش پایگاه خبری نسیم ورزش، اسماعیل پهلوان در جلسه شورای توسعه ورزش شهرستان آمل، با بیان اینکه توسعه ورزش همگانی از جایگاه ویژه ای برخوردار است،گفت: ورزش همگانی می تواند در روند توسعه پایدار و سلامتی تاثیر گذار باشد.

وی تصریح کرد: با نظر مساعد فرمانداری شهرستان و اداره کل ورزش و جوانان مازندران در هشت رشته ورزشی مسابقات جام رمضان در حال برگزاری بوده است.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان آمل از استقرار دفتر نمایندگی ورزش و جوانان در بخش دابودشت خبرداد و افزود: با هماهنگی اداره کل ورزش و جوانان جلسات متعددی را در بخشداری دابودشت برگزار کردیم که اگر شرایط در بخش مهیا شود بعد از ماه مبارک رمضان دفتر نمایندگی ورزش و جوانان را افتتاح خواهیم کرد.

 پهلوان با اشاره به رویکرد و سیاست ورزش و جوانان ،بیان کرد: وظایف وزارت توسعه و تعمیم ورزش ، آموزش و تربیت مربیان و داوران،ارتقا سطح حرفه ای با رویکرد اقتصادی،همگانی کردن ورزش، تاسیس و تجهیز ورزشگاه ها، صدور یا لغو پروانه باشگاهها، هدایت و حمایت هیات های ورزشی ،ارتباط با مراکزتخصصی علمی و ورزشی و تقویت نمودن بخش مشارکت های مردمی از سیاست های ورزش و جوانان شهرستان بوده است‌.

وی خاطرنشان کرد: سطح سلامت جامعه با ورزش تنظیم می گردد که باید در این خصوص مشکلات و معضلات ورزش را کاهش دهیم.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان آمل ادامه داد: باید اقتصاد،اجتماع و فرهنگ را در ورزش وارد کنیم،بیش از ۴۵ درصد صنعت استان در شهرستان وجود دارد که با کمک آنها باید ورزش کارگری را فعال کنیم.

 پهلوان اضافه کرد: باید ورزش دانش آموزی و دانشجویی را در شهرستان فعال کنیم و باید هیات ورزشی آن مشخص شود تا در بحث اجتماع و فرهنگ در ورزش فعالیت داشته باشیم.

وی در پایان گفت: بصورت ماهانه جلسه شورای توسعه ورزش شهرستان برگزار شود تا مشکلات و معضلات ورزش و جوانان شهرستان بهتر پیگیری شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو