اسماعیل پهلوان: با آموزش می توان روحیه جانبازان و معلولین را افزایش داد

نسیم ورزش: اسماعیل پهلوان: با آموزش می توان روحیه جانبازان و معلولین را افزایش داد. دومین جلسه تخصصی هیاتهای ورزشی شهرستان آمل با حضور رئیس و اعضای هیات ورزش های جانبازان و معلولین شهرستان آمل  در اداره ورزش و جوانان این شهرستان برگزار شد.

اسماعیل پهلوان-آمل

به گزارش پایگاه خبری نسیم ورزش، اسماعیل پهلوان رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان آمل  در ابتدای سخنان خود به تبیین سیاست های جدید این اداره پرداخت و گفت:  با توجه به کسب مقام اول این هیات در سطح استان و کارایی مناسب تیم جدید  هیات معلولین و جانبازان تاکید برای تشکیل شورای توسعه ورزش همگانی در قالب تصویر کشیدن ورزش معلولین و قهرمانی شهرستان  و تاکید ویژه به قوی کردن تشکیلات هیات از جمله تشکیل کمیته های آموزش، روابط عمومی، همگانی و فرهنگی نمودند.

وی کارایی مناسب تیم جدید هیات معلولین و جانبازان را خاطر نشان نمود و افزود: از اینکه این هیات در راستای سیاست های وزارت ورزش و فدراسیون در زمینه کسب عنوان قهرمانی کوشا می باشد تقدیر نمودند. 

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان آمل با اعلام اینکه از طریق آموزش میتوان موجبات افزایش روحیه در جانبازان و معلولین عزیز در سطح این شهرستان را فراهم ساخت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو